Wiadomościdodaj ›

Jesteś tutaj: Strona główna »  Wiadomości »  Ciekawe artykuły

Aquadrom w Rudzie Śląskiej ruszy 1 września!

Park Wodny w Rudzie Śląskiej miał być kolejnym aquaparkiem w województwie śląskim, który wzbogacałby ofertę rekreacyjno-rozrywkową naszego regionu. Jednak 1 września zostanie otwarty obiekt, który nie będzie jedynie kompleksem basenowym, lecz niespotykanie nowoczesnym multipleksem czasu wolnego. Będzie Aquadromem. 
 
 
W liczbach
 • Powierzchnia parku wodnego: ponad 13 000 m2 
 • Powierzchnia luster wody: ponad 1200 m2
 • Powierzchnia fitness: ponad 1500 m2
 • Liczba miejsc parkingowych: 378
 • Jednorazowa ilość gości na wszystkich strefach: około 1200 osób
 
Nowa nazwa - dlaczego Aquadrom? 
Pierwszego dnia wiosny zarząd spółki Park Wodny w Rudzie Śląskiej oficjalnie ogłosił nową nazwę inwestycji oraz datę jej otwarcia. Aquadrom rozpocznie działanie 1 września bieżącego roku. Do tego czasu obiekt poddany zostanie wszelkim niezbędnym kontrolom służącym bezpieczeństwu jego użytkowników, a także ich komfortowi i zadowoleniu.
 
Mam zaszczyt zdradzić nazwę obiektu, w którym jesteśmy. Cieszę się, że moge otworzyć kolejny rozdział historii tego miasta. Uroczyście ogłaszam, że od dziś oficjalna nazwa kompleksu, powstającego w dolinie Kłodnicy, brzmi Aguadrom. Od dziś będziemy używać również nowego dwukolorowego logotypu. Kolor morski symbolizuje wszystkie wodne atrakcje, kolor rudy symbolizuje wszystkie atrakcje Strefy Suchej, ponadto jest to kolor z logotypu Rudy Śląskiej - powiedziała prezydent miasta Grażyna Dziedzic.  
 
Określenie "Aquadrom", które od tej pory będzie obowiązywać w odniesieniu do rudzkiego kompleksu, nie jest przypadkowe. Nazwa wskazuje bowiem na fakt, iż mamy do czynienia z nowym typem obiektu, którego oferta wykracza daleko poza funkcje parków wodnych. Basen z ruchomym dnem czy tuba dla płetwonurków to tylko niektóre z atrakcji dostępnych dla przyszłych gości Aquadromu.
 
– Aquadrom to połączenie dwóch rozbudowanych i uzupełniających się stref, które swoją innowacyjnością i zakresem oferty gwarantują różnorodny, bogaty wachlarz form wypoczynku i rekreacji. – twierdzi Ewa Truchan, prezes zarządu spółki Park Wodny w Rudzie Śląskiej – Cechą wyróżniającą inwestycję jest silnie rozwinięta Strefa Sucha, która mogłaby stanowić odrębny obiekt.
 
Innowacyjne rozwiązania
Nowoczesne technologie, kompleksowa oferta i unikatowe rozwiązania cechuje niespotykany dotąd w regionie rozmach. Wydaje się, że wizja oraz dopracowanie funkcjonalne obiektu zapewnią mu pozycję lidera usług rekreacyjno-sportowych. 
 
– W istocie kompleks będzie pełnił rolę swego rodzaju centrum czasu wolnego, gdzie w jednym miejscu będzie można skorzystać z różnych form aktywności ruchowej, także tej nie związanej z wodną rozrywką – wyjaśnia Ewa Truchan.
 
Opalanie 
Dach zostanie pokryty folią, która dzięki zastosowanej technologii pozwala na przepuszczanie 98 % promieni UV, co umożliwia użytkownikom korzystanie z promieni słonecznych. Foliowe wykończenie ma tutaj walory wizualne, jak i praktyczne. Kąpiel słoneczna dostępna przez okrągły rok! 
 
Strefa Mokra
 
W skład infrastruktury wodnej wchodzą baseny kąpielowe o różnych głębokościach, wielkościach i ze zróżnicowaną temperaturą wody. Warto zwrócić uwagę na nietypowe elementy, a zwłaszcza na wspomniane już wcześniej: unikalny basen z ruchomym dnem czy tubę dla płetwonurków o głębokości 7 metrów. Dodatkowo na terenie Strefy dostępne będą także zjeżdżalnie, fontanny, gejzery, bicze wodne oraz basen dedykowany rodzicom z dziećmi. 
 
 • Basen sportowy i basen z ruchomym dnem 
  Dwa baseny o całkowicie różnej funkcjonalności. Pierwszy to propozycja dla tych, którzy dopiero rozwijają swoje pływackie zdolności. Regulowane dno w jednym z basenów, dzięki zmiennej głębokości, pozwala na ćwiczenia dostosowane do osób w różnym wieku, o różnych możliwościach.. Dzięki profesjonalnym instruktorom miejsce znajdą tutaj wszyscy pragnący poznać sztukę prawidłowego pływania. 
  Basen sportowy to 25 metrów dedykowanych tym, których pływackie zdolności – już rozwinięte, wymagają regularnych treningów. Niecki przedzielone zostaną suchą fosą. 
 • Strefa basenów rekreacyjnych
  Z myślą o najmłodszych przygotowano specjalne płytkie baseny, wyposażone w unikatowe atrakcje. Rodzice w razie potrzeby będą mogli skorzystać z niezbędnego sprzętu – w tym przewijaków, umieszczonych w pomieszczeniu sąsiadującym z basenem dla najmłodszych.
  Strefa basenów rekreacyjnych. Basen z mokrym bąblem, służącym do wspinaczki kończącej się zjazdami do wody, zapewni doskonałą rozrywkę gościom w każdym wieku, podobnie jak rwący potok. Basen ze sztuczną falą i nowoczesne zjeżdżalnie rurowe. Jedna z nich, zakończona cebulą, czyli specjalnym lejem, nadając zjeżdżającym zawrotną prędkość, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
  Relaks? To na pewno w basenie laguna, wyposażonym w dysze do masażu, wodospady, gejzery, leżanki czy bicze wodne. Aranżacja otoczenia, nawiązująca do urokliwego, naturalnego krajobrazu, uczyni wypoczynek jeszcze bardziej przyjemnym.
  Całoroczny basen zewnętrzny, siedziska podwodne, hydromasaże, bicze, gejzery wodne oraz "huśtawkę wodną". Popularną atrakcją okażą się zapewne specjalne siedziska powietrzne umożliwiające masaż całego ciała. 
 • Tuba dla nurków
  6 metrów średnicy, 7 metrów głębokości. I jak się okazuje po nurkowe wrażenia nie trzeba wybierać się już w egzotyczne podróże i odległe regiony. 
  Profesjonalni instruktorzy, specjalne zaplecze treningowe – to wszystko pozwoli na poznanie podstaw pod okiem doświadczonej, pomocnej kadry. 
  Tuba dla płetwonurków będzie stanowić nie lada gratkę nie tylko dla miłośników nurkowania, ale i tych, którzy zechcą podpatrzeć na czym ta sztuka polega. Specjalnie przygotowane otwory-okna pozwolą na obserwowanie wyczynów nurkujących – a także uwiecznianie ich na pamiątkowych zdjęciach
 • Saunarium 
  Gorące kąpiele cieszą się coraz większą popularnością, podbijając serca kolejnych entuzjastów. Pobyt w saunie nie tylko znacząco wpływa na nasze zdrowie, wygląd czy samopoczucie, ale pozwala też na niecodzienny relaks i niezwykłą podróż w świat zmysłów. 
  Sauny fińskie, biosauna oraz łaźnia parowa to tylko niektóre z propozycji twórców rudzkiego obiektu. 
  Gratką dla prawdziwych miłośników gorącego relaksu będą planowane Noce Saunowe, czyli cykle wzbogacanych seansów saunowych ze specjalną oprawą. Każda z zaproponowanych Nocy prowadzona będzie przez profesjonalnego saunamajstra, który zabierze nas w niezwykłą podróż. 
  Zewnętrzny Ogród Saunowy - dzięki niemu miłośnicy natury będą mogli swobodnie poruszać się po otwartej przestrzeni, korzystając przy tym z uroków sauny zewnętrznej oraz jacuzzi, a także – rozkoszując się wkraczając na Ścieżkę Zmysłów. 
 
 
Strefa Sucha
To przede wszystkim rozbudowana strefa fitness, siłownia z wysoce zaawansowanym technologicznie sprzętem do treningów, 3 korty do gry w squasha i sale do zajęć grupowych – tanecznych i aerobowych. Ponadto do dyspozycji gości pozostawać będzie atrakcyjne Saunarium z całorocznym ogrodem zewnętrznym oraz punkty gastronomiczne.
 
 • Fitness 
  Fitness stanowi dzisiaj chyba najbardziej popularną formę ćwiczeń i aktywności ruchowej. Regularne ćwiczenia niwelują stres, pozwalają osiągnąć dobre samopoczucie i ogromną satysfakcję. Fitness to synonim zdrowego trybu życia, aktywności oraz zdrowia. 
 • Siłownia
  Siłownia to nie tylko miejsce wytężonych treningów, ale również centrum spotkań towarzyskich. Piękne ciało, doskonała kondycja i czas spędzony ze znajomymi to w przypadku rudzkiego Aquadromu tylko kilka z możliwych motywacji.
  Goście obiektu będą mogli tu korzystać z najwyższej jakości sprzętu, który zaskoczy nie tylko funkcjonalnością, ale także innowacyjną technologią i niespotykanym designem. 
 • Taniec
  Tancerze – początkujący i zaawansowani – doczekają się zatem kolejnego miejsca, w którym będą mogli rozwijać swoje zdolności. – Postaramy się o to, by zajęcia były zróżnicowane i ciekawe. O wysoki poziom zadbają profesjonalni instruktorzy, reprezentujący różnorodne taneczne kierunki – obiecuje Anna Nierychlewska. 
 • Squash
  Zasady gry w squasha przypominają te znane nam z rozgrywek tenisowych. Rywalizacja polega na odbijaniu piłki w sposób, który w maksymalnym stopniu utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika. Tym, co zdecydowanie odróżnia squasha od tenisa jest przestrzeń, w jakiej toczy się sportowa walka. 
  Aquadrom oferuje 3 korty spełniające wszelkie wymogi intensywnych rozgrywek. Dynamiczna rozgrywka wymaga sprawności, taktycznego myślenia i refleksu, stąd rywalizacja (a zwłaszcza wygrana!) przynosi graczom dużo satysfakcji. 
 
 
Cennik
Ceny, tak jak cały oniekt, będą bardzo konkurencyjne, musimy wsłuchać się w potrzeby i możliwości rynku. Ceny z pewnością będą dostosowane do możliwości mieszkańców, dobrym rozwiązaniem jest możliwość korzystania z różnych stref, z różnych usług - inna cena będzie za korzystanie wyłącznie z basenu sportowego, a inna za korzystanie z basenów rekreacyjnych, fitness, sauny. Cennik będzie wielopozycyjny - powiedział przedstawiciel spółki Park Wodny w Rudzie Śląskiej. 
 
 
Praca  
W tym obiekcie znajdzie pracę około 130 osób. Dokumenty aplikacyjne cały czas do nas spływają, obecnie mamy ponad tysiąc zgłoszeń - powiedział przedstawiciel spółki Park Wodny w Rudzie Śląskiej.  
 
 
5 minut do Aquadromu - idealna lokalizacja 
Aquadrom, także dzięki lokalizacji w sercu województwa i dogodnemu dojazdowi dla wielu mieszkańców aglomeracji, ma szansę stać się ważnym podmiotem rekreacyjno-sportowym. O pozycji lidera ponadto decydować będą wprowadzone innowacje technologiczne oraz intrygujące rozwiązania wynikające z troski o środowisko.
 

 

Otwarcie obiektu planowane jest na 1 września 2012 roku.  

 

(Redakcja)

Komentarze (32)     dodaj komentarz »

 • oli - Tuba dla nurków ? A po co to ?...

  oli 2012-12-19 09:35

  Tuba dla nurków ? A po co to ? I tak szkolenie na zwykłym basenie wystarcza w 100%. Zadnej tuby nie da sie porównać do otwartej wody. Basen to tylko basen. 2 metry w zupełności wystarcza na podstawowe ćwiczenia.

 • milon - nareszcie

  milon 2012-04-13 00:05

  nareszcie coś sensownego na Śląsku... Już nie trza bydzie gorolom płacić. Jak napisoł przedmówca, jo nie kurza i nie pija, i już mom 3 dychy na dzień, coby dzieci zabrać na atrakcje. Zaje***cie, już sie nie moga doczekać.

  Ocena: -22     |
 • hajer - kompanie i uciechy

  hajer 2012-03-29 14:54

  to jest super obrazek,balowac kompac,cwiczyc figury,jak do oka co wpadnieto srubokrentem cheba dłubac oko,bookulistyka zamkneli zbraku pieniendzy,ho ho ale jedziecie/dokont????????

 • YUNIOREK - ZNAWCA

  YUNIOREK 2012-03-24 16:28

  GDY CZYTAM KOMENTAZE MIESZKANCOW RUDY TO CZYSTA WIOCHA BO DROGO A ZA BEZYNE PLACIMY I TO NIEMALO BO DROGO A ZA WODKE PLACIMY I CO STARCZA .

  Ocena: -14     |
 • OLA - Park Wodny

  OLA 2012-03-23 18:58

  Polecam pływalnię Wodnik w Paniówkach.Znajdują się tam cztery okrągłe wanny Spa,tunel wodny,zjeżdżalnia, basen dla dzieci oraz większy basen. I to wszystko za niewielkie pieniądze(1h:normalny 8zł ulgowy:6zł w tygodniu)Po co mamy przepłacać w Rudzie Śląskiej jeżeli mamy w Paniówkach tanio a niewiadomo jakie pani prezydent nałoży ceny w tzw. AQUADROM.

 • oko - RE: Park Wodny

  oko 2012-03-24 17:15

  Pływalnia w Paniówkach jet ok. Natomiastzbyt mała ilośc przebieralni jest ogromym minusem.

  Ocena: -19     |
 • mieszkaniec Rudy Śląskiej - RE: Park Wodny

  mieszkaniec Rudy Śląskiej 2012-03-23 23:23

  to jest nasz basen w naszym mieście , więc poczujmy w sobie choć odrobinę swego rodzaju odpowiedzialności by ta inwestycja nie pochłaniała zbyt dużych dotacji z budżetu Miasta .Nie obrażajmy się na Stanię , Dziedzic czy ceny biletów .Spróbujmy się najzwyczajniej po ludzku cieszyć tym obiektem . W końcu w tym naszym co tu dużo mówić niezbyt atrakcyjnym mieście powstanie coś na miarę najlepszych tego typu obektów w kraju. Osobiście wolę dać te parę złotych więcej na bilet do akwaparku w Rudzie śl. niż się wypinać i szukać gdzieś tańszego wstępu w innych miastach

 • Aquae destill - Aqae

  Aquae destill 2012-03-23 15:59

  oooo widać że woda w Basenach juz powoli się zbiera :D

  Ocena: -25     |
 • Guśka - Kpina

  Guśka 2012-03-23 14:54

  ...a zamiast Aquadrom czy jak mu tam leci zdecydowanie wolelibyśmy nasz stary, kochany ZDEBEL!!! Po pierwsze kogo będzie na to stać, przypuszczam że na początku ceny będą ok a później, proszę spojrzeć chociażby na Aquapark w Tarnowskich, godzina za 50 zł!! Na godzinę nikt nie pójdzie bo się nie opłaca, więc ja z moją 4 osobową za 2 godziny tych atrakcji zapłacę 400 zł!?? Proszę was, wiecie co ja mam za tyle kasy? Chociażby cały dzień na świeżym powietrzu w chorzowskim wesołym miasteczku i jeszcze jestem do przodu... Druga sprawa kto pójdzie się kisić w lato za takie pieniądze, lepiej wlać benzynę do baku i jechać nad jezioro!!!!! Absurd i totalna głupota, lepiej było zainwestować w normalny, odkryty basen którego tutaj zdecydowanie brakuje, mamy jeden na Frynie gdzie jest ciągły syf, bo pani prezydent zadbać nie potrafi, ani tam drzewa by się przed słońcem schować... Ale po co, lepiej swój tyłek zabezpieczyć!!!!

  Ocena: -21     |
 • pracownik marcowy - RE: Kpina

  pracownik marcowy 2012-03-23 16:30

  Guśka nie siej zamętu. Wystarczy wejść na stronę Aqua Parku w Tarnowskich Górach; cena za godz. dla dorosłej osoby w weekend to 18 zł, a całodniowy 50 zł. Bilet rodzinny za 2h dla 4 os. rodziny 96 zł czyli 4 razy mniej niż napisałaś. Ale co tam, masz racje odkryty basen w polskich warunkach to świetny pomysł przecież w Polsce jest tylko jedna pora roku i do tego zawsze +30 na liczniku. O to kogo będzie stać bym się nie martwił, znam mnóstwo ludzi, którzy jadą specjalnie do Krakowskiego aqua albo do Gołębia w Wiśle.

 • Beata - Brzmi fantastycznie !!!

  Beata 2012-03-22 21:28

  Brzmi fantastycznie!!!!Już nie mogę się doczekać otwarcie ;-)

 • andre - woida

  andre 2012-03-22 14:24

  Jak napełnią najdroższą wodą w polsce to ceny biletów na pewno będą tanie haha

  Ocena: -19     |
 • beata - auqadrom

  beata 2012-03-22 13:45

  ten park wodny powstaje kosztem czego? kogo będzie stac ?żal tylko tej pieknej szkoły, która musi być podobno przeniesiona tak sobie pani prezydent wymysliła

 • Michał - RE: auqadrom

  Michał 2012-03-22 18:08

  hehehe dobre sobie, pięknej szkoły która jest pośmiewiskiem z racji poziomu nauczania i "elementów", które tam uczęszczają? Litości....

  Ocena: -15     |
 • marek - Jak przedmóca (Michał)....

  marek 2012-03-22 12:24

  również uważam że opłaty za korzystanie z dobrodziejstw Aqadromu powinny być wysokie...a co...stać nas...Wszak - jak zrozumiałem z wywodu przedmówcy Michała - wysoka cena nobilituje...

  Ocena: -41     |
 • Michał - RE: Jak przedmóca (Michał)....

  Michał 2012-03-22 18:07

  przykro mi że czytanie ze zrumieniem u Ciebie to problem :( zobacz sobie ceny w innych ośrodkach tego typu, ceny cię nie zdziwią. Czego Ty i wielu innych oczekuje? Biletów wstępu za 5 zł? Śmiech na sali.

  Ocena: -11     |
 • observer - RE: RE: Jak przedmóca (Michał)....

  observer 2012-03-22 22:59

  Już wiemy ze Michał nie jest biedakiem i brzydzi się takimi którzy chcieliby żeby było tanio;) Dowiedzieliśmy się również że Michał ma skłonności do nadinterpretacji...i z góry wie z co tak naprawdę mają na myśli inni forumowicze. Cóż, zapewne chłop chce dobrze...

 • Michał - RE: RE: RE: Jak przedmóca (Michał)....

  Michał 2012-03-23 13:32

  wiemy również, że co niektórzy piszący nie znają realiów lub nie chcą ich zauważyć? Marzysz o parku wodnym jak o sklepie "wszystko za 5 zł"? Z góry nie wiem co myślą inni ale nie zakładam, że dla wszystkich cennik w parku wodnym będzie za wysoki. Ponadto z założenia park ma przyciągnąć mieszkańców z okolicznych miast i zazwyczaj klienci tego typu placówek nie jeżdżą tam co tydzień. Pozdrawiam :)

  Ocena: -16     |
 • observer - Ruda Śląska w czołówce

  observer 2012-03-22 12:20

  Wreszcie Ruda Śląska znajdzie się w czołówce "cywilizowanych" miast naszego Regionu z pięknym Parkiem Wodnym. Dotychczas byliśmy w ścisłej krajowej czołówce jedynie w opłatach za wodę i ścieki.

  Ocena: -14     |
 • Michał - Park Wodny na Halembie

  Michał 2012-03-22 10:49

  mnie się nazwa podoba, brzmi nowocześnie i wskazuje, że mamy do czynienia z czymś dużym :) Ceny jak ceny, w dzisiejszych czasach nic już nie jest tanie, zwłaszcza sport i rozrywka. Na whiskey czy sześciopak co weekend wielu nie szkoda wydać kilkudziesięciu złotych. Karnet na siłownię to wydatek minimum 100 zł, sieciówki to 150-200 zł. Wielu ćwiczących wydaje jeszcze grubą kasę na odżywki i suplementy. Siłownia na Halembie często pęka w szwach. Ludzie często mówią tam, że zapłaciliby trochę więcej wzamian za lepsze warunki: klimatyzację, porządek, większą przestrzeń. Bez przesady, że w Rudzie mieszkają same "biedaki", proszę mnie jak i wielu innych mieszkańców nie obrażać !!!!

strony wynikowe: 1 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

 • <strong>Domyślny</strong><br />Nie wybrałeś swojej postaci
 • <strong>Adam</strong><br />Pracuje jako programista w jednej z agencji reklamowych. Uwielbia filmy przygodowe. Dzięki zakładce Kultura jest na bieżąco z repertuarem kin.
 • <strong>Andrzej</strong><br />Prowadzi swój biznes. Na portalu sprawdza informacje dla przedsiębiorców i ogłoszenia o zwierzętach. Marzy mu się słodki york, bo na razie na Nowy Jork pozwolić sobie nie może. Biznes sam się nie poprowadzi!
 • <strong>Anna</strong><br />Świeżo upieczona pani magister. Na portalu przegląda ogłoszenia, pilnie szuka pracy. Dopisała się do powiadamiacza, jest na bieżąco z nowymi ofertami.
 • <strong>Babcia Aniela</strong><br />To tylko na pozór taka moherowa babcia, to kobietka z pasją - lubi podróżować, rozmawiać i słuchać - nawet o seksie czy polityce. Wnuczęta są nią zachwycone.
 • <strong>Bizneswomen Sylwia</strong><br />Młoda i ambitna, praca przedstawiciela handlowego zajmuje jej większą część życia. Informacji o nowych przedsiębiorcach w mieście szuka w katalogu firm na portalu.
 • <strong>Bliżej kultury</strong><br />Spotkanie, wernisaż, sobotni koncert czy niedzielny piknik - w domu kultury, w parku czy w teatrze - wszystko to składa się na naszą bogatą miejską ofertę kulturalną.
 • <strong>Fotograf Jacek</strong><br />Czy to przyroda, czy to koncerty, czy piękne zabytki - wszystko jest obiektem zainteresowania naszego bystrego fotografa. Jego zdjęcia wygrywają w konkursach na profilach na FB.
 • <strong>Gustek</strong><br />Po powrocie z gruby, siada do komputera i sprawdza co słychać w kulturze. Tylko nie zdradźcie jego z pracy, że jego miłością jest opera! Śledzi konkursy na portalu, interesuje go zarówno kolacja w restauracji, jak i bilety na koncert.
 • <strong>Helena</strong><br />Emerytowana nauczycielka historii w jednej z rudzkich szkół. Bierze udział we wszystkich konkursach na portalu, licząc, że jedną z nagród będzie kiedyś kolacja z Krzysztofem Hanke.
 • <strong>Kasia</strong><br />Pilna uczennica lokalnego gimnazjum. Dzięki codziennej lekturze aktualności na portalu, dostała 5+ na lekcji WOS-u.
 • <strong>Ksiądz Krzysztof</strong><br />Parafianie cenią jego kazania, są zawsze aktualne, bo ksiądz czyta aktualności miejskie na portalu. Bieżące informacje z życia parafii zamieszcza w prezentacji kościoła w katalogu firm i instytucji.
 • <strong>Łatek</strong><br />Łatek to rudzki piesek, który pomaga swoim kolegom z rudzkiego schroniska 'Fauna'. Zachęca Państwa do wzięcia udziału w Akcji Łatek, przez niego organizowanej. Dzięki Państwa pomocy Łatek odmieni psi los podopiecznych schroniska.
 • <strong>Paweł</strong><br />Marzy mu się kariera dr. House'a lub chociażby popularność Jakuba Burskiego. Lubi czytać kryminały i teksty z działu Kronika Policyjna na portalu.
 • <strong>Policjant Janusz</strong><br />W młodości czytał powieści kryminalne, teraz z zaciekawieniem ogląda W11 oraz śledzi kolejne poczynania detektywa Rutkowskiego. Marzy o sukcesach zawodowych.
 • <strong>Rafał</strong><br />Pomimo glanów i charakterystycznej fryzury jedyne rewolucje, o jakich śni, to te kuchenne. Przegląda lokale gastronomiczne w katalogu firm, by zdecydować którą pizzerię wybrać dziś.
 • <strong>Roman</strong><br />Koledzy z budowy mówią o nim Wesoły Romek. Roman najweselszy jest jednak po pracy, gdy z piwkiem w ręku może przeglądać ogłoszenia na portalu. Korzysta z serwisu, by zamieścić swój anons o usługach remontowo-budowlanych, jest w końcu złotą rączką.
 • <strong>Tomaszek</strong><br />Uczeń szkoły podstawowej. Gdy mama nie pozwala mu wyjść na dwór pograć w gałę, przegląda na pocieszenie informacje sportowe na RudaSlaska.com.pl.

- chcę otrzymywać powiadomienia o odpowiedzi na mój komentarz.

- chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu miejskiego rudaslaska.com.pl.


Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

Sonda

Czy korzystasz z basenów odkrytych w swoim mieście?
 • Nie, nigdy nie chodzę na takie baseny
 • Od czasu do czasu
 • Tak, bardzo często
zobacz wyniki

Imprezy dodaj »

 

 

 

Rekomendacje

10617
Twój schowek