Wiadomościdodaj ›

Jesteś tutaj: Strona główna »  Wiadomości »  Wiadomości lokalne

Czy Mariusz Trynkiewicz, brutalny zabójca, zamieszka w Rudzie Śląskiej?

Z informacji, jakie pojawiły się w sieci wynika, że Mariusz Trynkiewicz, seryjny zabójca dzieci, ma zamieszkać po wyjściu z więzienia w Rudzie Śląskiej. 


M. Trynkiewicz został skazany za zabójstwo czterech chłopców w Piotrkowie Trybunalskim. 29 września 1989 roku został czterokrotnie skazany na karę śmierci – za każde zabójstwo z osobna. W wyniku amnestii z 1989 r. wyrok został zmieniony na karę 25 lat pozbawienia wolności. Kara kończy się 11 lutego 2014 roku. 
Z informacji, które podał na swojej stronie Fakt.pl wynika, że może zamieszkać w mieszkaniu w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie należy do mężczyzny, którego Trynkiewicz poznał podczas pobytu w Zakładzie Karnym w Strzelcach Opolskich. 


Miejmy nadzieję, że słowa te nie okażą się prawdą. Obecność Trynkiewicza w rudzkiej dzielnicy Wirek nasuwa bowiem bardzo niepokojące pytania o bezpieczeństwo dzieci, mieszkających w najbliższej okolicy. 

 

(Redakcja)

Komentarze (140)     dodaj komentarz »

 • oli - Wall of death - Szatan z Piotr...

  oli 2014-02-13 08:29

  Wall of death - Szatan z Piotrkowa

 • NRŚL - podobno trynkiewicz zadeklarow...

  NRŚL 2014-02-11 19:15

  podobno trynkiewicz zadeklarowal chec walki po stronie TRSL i ci rownież sa zainteresowani pozyskaniem gotrynkiewicz i torcida sztama na zawsze

 • BabBoy - to jest banda pisza ze nawet ...

  BabBoy 2014-02-01 09:18

  to jest banda pisza ze nawet jesli go zamkna w tym osrodku to roczne utrzymanie trynkiewicza bedzie kosztowalo POL MILIONA masakra a tu ludzie nie maja co jejsc albo z MOPSU im przekroczy 5 zloty i nie dostana a go bedzie kosztowalo utzymanie pol miliona jest to normalne ?? faceta juz dawno powinno nie byc jak to wtedy zrobil wsumie ma odsiedzanie niecale 30 lat to ile kasy na daremno juz na niego poszo a ile jeszcze mnoze pojsc a ten szpital zamiast dla takich gwalcicieli itp to powinien byc dla matek samotnie wychowujacych dzieci itp a nie pedofilom takie luksusu kto takie cos wymyslil zeby tele utrzymanie roczne kosztowalo to powinien pracocwac chyba w kamieniolomach tak jak za niktore ustawy nie jedna matka z dzieckiem sie poniewiera a taki./... ma miec wszystko i tylu ludzi ma skakac kolo niego .. smiechu warte juz dawno powiniej byc z nim konic i teraz klopotu by nie bylo ani troszke

 • HI - W OSRODKU ,KTORYM MA ZAMIESZKA...

  HI 2014-01-29 12:25

  W OSRODKU ,KTORYM MA ZAMIESZKAC SA LUKSUSY A W RUDZIE SLAMSY. NIE WIERZE W TO ZE W RUDZIE ZAMIESZKA!!!

 • RRR - DZIWIĘ SIĘ ŻE RZĄD MU NIE DA A...

  RRR 2014-01-28 09:22

  DZIWIĘ SIĘ ŻE RZĄD MU NIE DA APARTAMĘTU W PAŁACU PREZYDENCKIM ,JAKĄŚ DIETKĘ ,POSADKĘ ,WKĄCU MAJA PODOBNE POGLĄDY ON ZABIJA DZIECI, RZĄD ZABIJA NAS

 • Olaboga - Zanim zabierzesz się za koment...

  Olaboga 2014-02-05 13:11

  Zanim zabierzesz się za komentowanie czegokolwiek naucz się najpierw ortografii. W jednym zdaniu dwa rażące błędy. Apartamęt - zamiast apartament. Mam nadzieję, że u ciebie prezydent to nie prezydęt. A słowo wkącu to już mistrzostwo Świata. Kończę i pozdrawiam....w końcu.

 • FIFA 14 - JA TOBIE DAM BRUDNOPIS I OŁÓWE...

  FIFA 14 2014-01-28 14:20

  JA TOBIE DAM BRUDNOPIS I OŁÓWEK I NAUCZE CIE PISAĆ -APARTAMENT- TUKU

 • dd - podobno już okna powybijali w ...

  dd 2014-01-27 22:44

  podobno już okna powybijali w mieszkaniu gdzie ma niby mieszkać. Może ktoś potwierdzi?

 • NONSAL - CO KOMU DO DOMU JAK DOM NIE JE...

  NONSAL 2014-01-26 20:17

  CO KOMU DO DOMU JAK DOM NIE JEGO NIECH KAŻDY PATRZY SWOJEGO KORYTA I SPOJRZY NA SWOJĄ PATOLOGIE BO NIKT NIE JEST ŚWIĘTY I NIE CHCE WIDZIEĆ SWOJEJ BELKI W OKU

 • JoRg - Patologia w Twoim domu, widać ...

  JoRg 2014-01-27 10:43

  Patologia w Twoim domu, widać zrobiła Ci śieczkę z mózgu, że takie głupoty wypisujesz.

 • szansa - chce cie poinformować ,że jes...

  szansa 2014-01-28 14:23

  chce cie poinformować ,że jestesmy rodziną

 • janek hawranek - [...] go!!!!!

  janek hawranek 2014-01-26 19:17

  [...] go!!!!!

 • podpis - przywitamy go ciepło i serdecz...

  podpis 2014-01-26 16:17

  przywitamy go ciepło i serdecznie witaj w domu Mariuszku

 • usinka - hahhahahhahahah

  usinka 2014-01-26 15:02

  hahhahahhahahah

 • mm - trynkiewicz won z rudy slaskie...

  mm 2014-01-26 10:10

  trynkiewicz won z rudy slaskiej

 • JO - TRYNKIEWICZ NA PREZYDENTA RUDY...

  JO 2014-01-25 20:43

  TRYNKIEWICZ NA PREZYDENTA RUDY ŚLĄSKIEJ!!!

 • żalll - taki ktoś jak on ma dostac och...

  żalll 2014-01-25 16:52

  taki ktoś jak on ma dostac ochrone 25 policjantów dramat mieszkanie ??!!! ..za co czym zasłużył??ta zbrodnia??porządnym ludziom nie umiecie pomóc a tu taki gnój bedzie miał rarytasy?? strach dzieci wypu[...]??kto odp?owie za jego kolejna zbrodnie ??chyba ci co na to przystaja zeby poscic go do naszego swiata zamiast zamknąc w zakł psych,zreszta dawmno powinni go dojechac żąrł za nasze pieniadze !!a kto zapłaci za jego ochroneee myy !!biedni nie maja za co zyc a tu takiemu łachowi pomagac DRAMAT co sie tu dziejeee !!!! wstyd mi za polskeee i za tych co rządza..i dlaczgo w rudzie śl ?? mam nadzieje ze długo nie pochodzi po tym świecie chłopcyy sie nim zajmą...

 • Mieszkanka Wirku - To nie są tylko doniesienia fa...

  Mieszkanka Wirku 2014-01-25 16:42

  To nie są tylko doniesienia faktu. Sprawa była też poruszona w programie "Państwo w Państwie" 19.01.2014, więc coś jest na rzeczy.Informacje o zamieszkaniu na śląsku reporterka Agnieszka Zalewska uzyskała od matki Trynkiewicza. Mało tego - ponoć współwięzień który go ma go przyjąć pod swój dach, to również pedofil, który zamieszkuje obecnie z konkubiną i dwójką dzieci.Czy to ma miejsce w Rudzie Śląskiej na Dąbrowskiego? Gdzie są nasze władze ja się pytam?Co tu się wyprawia do cholery i kto do tego dopuścił?Dwóch pedofili ma mieć zapewnioną ochronę i prawa obywatelskie, a gdzie są prawa obywatelskie dzieci zamieszkujących na Wirku, które rząd polski i władze miasta narażają na utratę życia, gdzie prawa dziecka, które nie może wyjść beztrosko na podwórko, gdzie są prawa obywatelskie rodziców, którzy będą zmuszeni nawet 10-12 letnie dzieci codziennie zaprowadzać o odbierać ze szkoły w trosce o ich bezpieczeństwo. To jest jawna kpina z obywateli!!!Rządzący popełnili błąd w wymierzając zboczeńcowi, dewiantowi i mordercy śmieszną karę i teraz umywa ręce. Państwo zmusza obywateli, by sami załatwili sprawę i wyeliminowali chwasta, który prawomocnym orzeczeniem sądu powinien być dawno martwy !!!!

 • YAHU PAWUL - aha! jeszcze jedno - media rob...

  YAHU PAWUL 2014-01-25 15:02

  aha! jeszcze jedno - media robią ludziom wodę z mózgu - podniecają się jednym z dziadziałym pedofilem zbrodniarzem, a na około chadza ich na wolności każdego dnia tysiące - WIDZICIE ICH, WIECIE KTO TO ? Każdego trzeba przypilnować, zdjęcia i nazwiska opublikować oraz adresy - księży pedofilów także !!

 • Ja - Wodę z mózgu to ty chyba masz ...

  Ja 2014-01-29 09:31

  Wodę z mózgu to ty chyba masz , jak można kogoś takiego bronić.Nie mówimy o wszystkich teraz tylko o konkretnej osobie która ma pojawić się w naszym otoczeniu i dalej krzywdzić!!Tacy ludzie sie nie zmieniają. Gdyby to było moje dziecko to sama bym wymierzyła karę...Sadzę ,ze powinna być kara śmierci.Śmierć za śmierć!!!

strony wynikowe: 1 2 3 4 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

 • <strong>Domyślny</strong><br />Nie wybrałeś swojej postaci
 • <strong>Adam</strong><br />Pracuje jako programista w jednej z agencji reklamowych. Uwielbia filmy przygodowe. Dzięki zakładce Kultura jest na bieżąco z repertuarem kin.
 • <strong>Andrzej</strong><br />Prowadzi swój biznes. Na portalu sprawdza informacje dla przedsiębiorców i ogłoszenia o zwierzętach. Marzy mu się słodki york, bo na razie na Nowy Jork pozwolić sobie nie może. Biznes sam się nie poprowadzi!
 • <strong>Anna</strong><br />Świeżo upieczona pani magister. Na portalu przegląda ogłoszenia, pilnie szuka pracy. Dopisała się do powiadamiacza, jest na bieżąco z nowymi ofertami.
 • <strong>Babcia Aniela</strong><br />To tylko na pozór taka moherowa babcia, to kobietka z pasją - lubi podróżować, rozmawiać i słuchać - nawet o seksie czy polityce. Wnuczęta są nią zachwycone.
 • <strong>Bizneswomen Sylwia</strong><br />Młoda i ambitna, praca przedstawiciela handlowego zajmuje jej większą część życia. Informacji o nowych przedsiębiorcach w mieście szuka w katalogu firm na portalu.
 • <strong>Bliżej kultury</strong><br />Spotkanie, wernisaż, sobotni koncert czy niedzielny piknik - w domu kultury, w parku czy w teatrze - wszystko to składa się na naszą bogatą miejską ofertę kulturalną.
 • <strong>Fotograf Jacek</strong><br />Czy to przyroda, czy to koncerty, czy piękne zabytki - wszystko jest obiektem zainteresowania naszego bystrego fotografa. Jego zdjęcia wygrywają w konkursach na profilach na FB.
 • <strong>Gustek</strong><br />Po powrocie z gruby, siada do komputera i sprawdza co słychać w kulturze. Tylko nie zdradźcie jego z pracy, że jego miłością jest opera! Śledzi konkursy na portalu, interesuje go zarówno kolacja w restauracji, jak i bilety na koncert.
 • <strong>Helena</strong><br />Emerytowana nauczycielka historii w jednej z rudzkich szkół. Bierze udział we wszystkich konkursach na portalu, licząc, że jedną z nagród będzie kiedyś kolacja z Krzysztofem Hanke.
 • <strong>Kasia</strong><br />Pilna uczennica lokalnego gimnazjum. Dzięki codziennej lekturze aktualności na portalu, dostała 5+ na lekcji WOS-u.
 • <strong>Ksiądz Krzysztof</strong><br />Parafianie cenią jego kazania, są zawsze aktualne, bo ksiądz czyta aktualności miejskie na portalu. Bieżące informacje z życia parafii zamieszcza w prezentacji kościoła w katalogu firm i instytucji.
 • <strong>Łatek</strong><br />Łatek to rudzki piesek, który pomaga swoim kolegom z rudzkiego schroniska 'Fauna'. Zachęca Państwa do wzięcia udziału w Akcji Łatek, przez niego organizowanej. Dzięki Państwa pomocy Łatek odmieni psi los podopiecznych schroniska.
 • <strong>Paweł</strong><br />Marzy mu się kariera dr. House'a lub chociażby popularność Jakuba Burskiego. Lubi czytać kryminały i teksty z działu Kronika Policyjna na portalu.
 • <strong>Policjant Janusz</strong><br />W młodości czytał powieści kryminalne, teraz z zaciekawieniem ogląda W11 oraz śledzi kolejne poczynania detektywa Rutkowskiego. Marzy o sukcesach zawodowych.
 • <strong>Rafał</strong><br />Pomimo glanów i charakterystycznej fryzury jedyne rewolucje, o jakich śni, to te kuchenne. Przegląda lokale gastronomiczne w katalogu firm, by zdecydować którą pizzerię wybrać dziś.
 • <strong>Roman</strong><br />Koledzy z budowy mówią o nim Wesoły Romek. Roman najweselszy jest jednak po pracy, gdy z piwkiem w ręku może przeglądać ogłoszenia na portalu. Korzysta z serwisu, by zamieścić swój anons o usługach remontowo-budowlanych, jest w końcu złotą rączką.
 • <strong>Tomaszek</strong><br />Uczeń szkoły podstawowej. Gdy mama nie pozwala mu wyjść na dwór pograć w gałę, przegląda na pocieszenie informacje sportowe na RudaSlaska.com.pl.

- chcę otrzymywać powiadomienia o odpowiedzi na mój komentarz.

- chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu miejskiego rudaslaska.com.pl.


Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

Sonda

Czy korzystasz z basenów odkrytych w swoim mieście?
 • Nie, nigdy nie chodzę na takie baseny
 • Od czasu do czasu
 • Tak, bardzo często
zobacz wyniki

Imprezy dodaj »

 

 

 

Rekomendacje

10617
Twój schowek