Fotoreportaże  

Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie - sielska kraina województwa śląskiego [Galeria]

Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie zasługuje na miano sielskiej krainy. Tu życie biegnie powoli, a spacerując malowniczymi alejkami podziwiamy cuda przyrody, wsłuchując się w kojące ptasie trele.

Arkadia w centrum województwa śląskiego? Tak, Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie zasługuje na miano sielskiej krainy. Tu życie biegnie powoli, a spacerując malowniczymi alejkami, podziwiamy cuda przyrody, wsłuchując się w kojące ptasie trele. Macie wolne popołudnie? Koniecznie wybierzcie się do Mikołowa. Wycieczka gwarantuje wytchnienie od wielkomiejskiego życia i relaks na łonie natury. 
  • Arkadia w centrum województwa śląskiego? Tak, Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie zasługuje na miano sielskiej krainy. Tu życie biegnie powoli, a spacerując malowniczymi alejkami, podziwiamy cuda przyrody, wsłuchując się w kojące ptasie trele. Macie wolne popołudnie? Koniecznie wybierzcie się do Mikołowa. Wycieczka gwarantuje wytchnienie od wielkomiejskiego życia i relaks na łonie natury. 

    Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora zabronione.

  • 1 / 29

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • mewa

    Bylismy tam zwiedzac jest super ładnie,podobny ino mniejszy powstaje na bykowinskich polach.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.