Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Fotoreportaże  

Park Wodny - zobacz obraz z kamery

Za sprawą wprowadzonych zmian w projekcie, rudzki aquapark ma przyciągnąć nie tylko miłośników wodnej zabawy, ale również osoby aktywnie wypoczywające. Zobacz postęp prac.

Data dodania: 2011-10-31<br/>
Autor: Łukasz<br/><br>
Zdjęcie do artykułu: Park Wodny - zobacz obraz z kamery
 • Data dodania: 2011-10-31
  Autor: Łukasz

  Zdjęcie do artykułu: Park Wodny - zobacz obraz z kamery

  Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora zabronione.

 • 1 / 1

 • Park Wodny - zobacz obraz z kamery

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • omx26

  to rusz się i zabacz plac budowy... Sprawdź sobie postęp prac od 2010 r. i wtedy napisz coś mądrego...

 • Diana

  W aktualnościach z dn.08.11.2010r na stronie www.parkwodny-rudaslaska.pl można przeczytać takie słowa(...)Park Wodny dostępny będzie dla każdego-także pod względem cenowym(...).To będzie miejsce dla całej rodziny i na każdą kieszeń(...).Cena więc zależeć będzie z czego będziemy chcieli skorzystać. Wystarczy przeczytać. Ale najlepiej narzekać!?.

 • megi

  kilka razy byłam na tej stronie,żeby zobaczyć jak prace postępuja i nie widzę żadnych maszyn tylko dwa żurawie i robotników wędrujących z miejsca na miejsce,że niby coś robią.

 • xyz

  "mieszkanka wirku" to lepiej nie robic nic ?

 • kaja

  w końcu na halembie będzie jakiś basen ja z rodziną na pewno będziemy stałymi bywalcami ludzie tylko potrafią biadolić kogo będzie stać na to , a co my tu mamy za rozrywki !!!rodziny zamiast z dziećmi do szynku łazić na piwo i kupę kasy tam zostawiać niech lepiej na basen idą ,a co do pytania powyżej ilu będzie stać na to zapewniam że wielu no ale po co się cieszyć jak zwykle lepiej narzekać ...

 • mieszkanka Wirku

  Prawie każdego dnia przechodzę obok placu budowy i nawet jakoś specjalnie mnie ten park wodny nie interesuje a ciągle o nim piszą,mówią otwarty w przyszłym roku ma być a do tego czasu mamy siedzieć jeden na drugim na Frynie na basenie to jest śmiechu warte,a ilu z nas w przyszłym roku będzie stać na ten zasmolony park wodny?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.