Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

29 września ruszy nowy kurs w PZMOT!

  • Dodano: 2017-09-16 13:00, aktualizacja: 2018-01-17 22:13

Chcesz zrobić prawo jazdy i nie wiesz jaką szkołę nauki jazdy wybrać? Wybierz najlepszą! Z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców PZMOT unikniesz problemów na egzaminie, a jazdy zrobisz w miesiąc. Najbliższy kurs rozpoczyna się już 29 września! Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Rudzki PZMOT to szkoła z 45-letnią tradycją. Dziś uczą się tu dzieci kursantów z lat 80 i 90. Niezmiennie instruktorzy przygotowują nie tylko do zdania państwowego egzaminu, ale przede wszystkim wychowują świadomych kierowców, radzących sobie w każdej sytuacji. Doceniają to sami zainteresowani, dziękując swoim opiekunom.

Pan Krzysztof to spokojny, cierpliwy i bardzo sympatyczny instruktor, co sprawia, że jazdy z nim to nie przymusowe godziny spędzone na jazdach w stresie, w celu uzyskania prawa jazdy, a przyjemność i możliwość praktycznej nauki jazdy samochodem oraz uzyskania dodatkowej, bardzo przydatnej wiedzy, niezbędnej nie tylko do zdania egzaminu ale również później do samodzielnej, codziennej jazdy samochodem - podsumowała jedna z Kursantek

PZMOT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych i prowadzi ćwiczenia także na symulatorze nauki jazdy! To jedyny sposób, aby bez ryzyka przekonać się o  konsekwencjach np. nie zatrzymania się na znaku Stop, czy wyprzedzania na zakręcie. Taką lekcję przyszli kierowcy zapamiętają na długo!

Także w zakresie zajęć praktycznych oferuje się tu kursantom więcej bo 31, a nie 30 godzin za kierownicą. Kursanci mogą szkolić umiejętności na oświetlonym placu manewrowym, który jest do ich dyspozycji nawet po zakończeniu kursu. Szkoła, mieszcząca się przy ul. Solidarności 23, dysponuje 6-biegowymi Toyotami Yaris, takimi samymi, w jakich przeprowadza się egzamin w WORD.

W PZMOT w każdym tygodniu rozpoczynają się także kursy na kat. C i C+E - kursanci szkolą się prowadząc samochód typu MAN 12.264 z przyczepą TANDEM.

Szkoła gwarantuje ubezpieczenie NNW, materiały do nauki oraz dostęp do testów egzaminacyjnych w oprogramowaniu zgodnym z WORD. Przyszłym kierowcom pozostaje jedynie życzyć szerokiej drogi!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Najnowsze informacje z Rudy Śląskiej w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.