Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

35-latek ukradł telefon ekspedientce. Został zatrzymany 15 minut po dokonaniu kradzieży

  • Dodano: 2020-01-27 08:15, aktualizacja: 2020-01-27 06:42

Szybka reakcja policjantów z kochłowickiego komisariatu pozwoliła na zatrzymanie sprawcy kradzieży i odzyskanie telefonu wartego 1500 zł.

35 letni rudzianin skradł telefon z lady jednego ze sklepów spożywczych.

Telefon powrócił już do jego prawowitej właścicielki

Do kradzieży doszło w sklepie spożywczym, gdzie 35-latek wykorzystał chwilę nieuwagi ekspedientki i skradł pozostawiony przez nią na ladzie telefon. Gdy ta zorientowała się, że skradziono jej własność natychmiast poinformowała policjantów. Szybka akcja kryminalnych z „trójki” doprowadziła do zatrzymania sprawcy, odzyskania telefonu i schowanej w jego etui karty bankomatowej. 35-letni rudzianin w ciągu 15 minut od kradzieży był już w rękach kochłowickich stróżów prawa. Został on umieszczony w policyjnym areszcie, a wczoraj zajęli się nim śledczy. Przedstawiono mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz jego losem zajmie się prokurator i sąd. Za to przestępstwo może grozić mu nawet 5 lat pozbawienia wolności. Zadowolona z szybkiego działania policjantów ekspedientka, przesłała na ręce szefa rudzkiego garnizonu podziękowania dla nich. Cieszy nas, że w tak krótkim czasie nasi policjanci zatrzymali złodzieja, a telefon wrócił w ręce właścicielki.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.