Wiadomości z Rudy Śląskiej

66-letnia rudzianka sprzedawała w domu lewe papierosy

 • Dodano: 2022-01-14 11:45

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą ustalili i zatrzymali osobę podejrzaną o handel nielegalnymi papierosami. Kobieta sprzedawała kontrabandę w swoim mieszkaniu. W trakcie zatrzymania skonfiskowano papierosy bez polskich znaków akcyzy, które nie trafią na czarny rynek.

66-latka handlowała nielegalnymi papierosami

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji z Rudy Śląskiej, sprawdzając informacje, jakie do nich docierają, ustalili mieszkanie, gdzie sprzedawane były używki nielegalnie wprowadzone na polski rynek. W trakcie przeszukania stróże prawa znaleźli papierosy pochodzące z przemytu lub nielegalnych fabryk działających na terenie kraju. 66-latka odpowie teraz za wprowadzanie do obrotu wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy, grozi jej za to wysoka kara grzywny.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj »

 • Tere

  Najlepiej upierd... zwykłego szaraka.. .. No co dostała fajki od bezdomnego a że nie pali chciała sprzedać i kasę przekazać na radio m.

 • Hajniolowski

  Lepiej niech się pedofilami zajmą mordercami itp a nie sensacja bo ktoś chciał sobie dorobić w dzisiejszych czasach tylko tak można sobie na życie dorobić w dobie gdzie smieszne firmy chcą nam płacić najnizsza krajową a wymagania mają jak by 10000tys płacili więc gdzie tu jakas sensacja

 • Guenek

  Gdzie w Kochłowicach ???? Rudzka policja podejrzewam że wpuści w kolejny objeg papierosy jeszcze sporo zarobi ....

 • pati

  Ruda Staszica?

 • ciekawy

  pati pozbyłaś się konkurencji czy tylko tak pytasz??

 • Kr

  Oj pati pati...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.