Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bellisima - pracownia krawiecka z własną linią ubrań!

 • Dodano: 2017-10-03 08:45, aktualizacja: 2018-01-17 22:10

Skracanie, zwężanie, szycie na miarę - w rudzkiej Pracowni Krawieckiej Bellisima za pomocą igły i nitki dokonują się prawdziwe cuda. Pracownia stworzyła też unikatową linię ubrań! Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Chcesz skrócić spodnie, poszerzyć spódnicę albo uszyć dopasowany, zimowy płaszczyk? Koniecznie zajrzyj do rudzkiej pracowni krawieckiej przy ulicy Solidarności. Pracują tu krawcowe, które poradzą sobie ze wszystkim!

Z czystym sumieniem polecam pracownię wszystkim, którzy szukają dobrego fachowca, ekstremalne przeróbki nie sprawiają najmniejszego problemu. Chciałabym podziękować za zawsze wspaniale wykonaną pracę – chwali pani Sylwia, stała klientka.

Typowe przeróbki krawieckie to tylko jedna z usług. Pracownia zajmuje się też krawiectwem artystycznym. Na miarę szyje się tu nie tylko sukienki, ale też płaszcze, kardigany, body czy bluzy z dzianiny dresowej! Każdy wykrój jest oryginalny i wyjątkowy, konstruowany indywidualnie, bez żadnych „gotowców”. Staranny dobór dodatków - od podszewki po guziki - sprawia, że  wymarzone ubrania leżą idealnie także na jawie.

Pracownia stworzyła też własną linię ubrań. To kolekcja kombinezonów, płaszczy, nowoczesnych garsonek i ciepłych bluz z dzianiny, których nie znajdziecie w żadnej "sieciówce"!

Zajmujemy się szyciem odzieży unikatowej i oryginalnej. Odzież jest szyta tylko w pojedynczych egzemplarzach dla wymagających klientów, którzy szukają czegoś oryginalnego - mówi Anna Wesołowska, twórca marki

Pomyślano zarówno o osobach noszących rozmiar 34, jak i 48. Dbając o niepowtarzalność ubrań, projektantka szyje zwykle tylko kilka sztuk jednego rozmiaru i koloru, które w mig znajdują nowych właścicieli.

W pracowni można też zakupić wysokiej jakości tkaniny. Wszystko to w przystępnych cenach, z dbałością o jakość, zgodnie z mottem pracowni: klient musi wyjść zadowolony. O renomie pracowni świadczy fakt, że przyjeżdżają tu uszyć swoje ubrania ludzie z całej Polski.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


Źródło: Redakcja

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

 • nie dla błędów redakcji

  Cudownym Panią - przeszłaś na wyższy poziom redakcjo. Jak można publikować artykuły z takimi błędami? Czy nie stać was na słownik, korektora?

  • nie dla błędów redakcji
   2017-09-20 20:45
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.