Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bezpieczny tydzień. Policja dba o bezpieczeństwo na drogach

  • Dodano: 2018-06-13 07:15, aktualizacja: 2018-06-13 07:20

Do końca tygodnia potrwają wzmożone działania rudzkich policjantów. Na drogach będzie więcej patroli drogówki, które będą dbały o bezpieczeństwo, a także reagowały na wykroczenia popełniane przez kierowców i pieszych. Do działań skierowani zostali również mundurowi z miast ościennych.

Najwięcej zadań stoi w nadchodzącym tygodniu przed policjantami wydziału ruchu drogowego rudzkiej komendy. W związku ze wzrostem zdarzeń drogowych do których dochodzi na ulicach naszego miasta, policjanci z Rudy Śląskiej wdrażają drastyczne metody. Przez cały tydzień mundurowi z drogówki będą stanowczo reagować na te najniebezpieczniejsze wykroczenia popełniane przez kierowców i pieszych. Patrole pojawiać się będą w znanych z niebezpieczeństw miejscach, ale także tych zaznaczonych przez mieszkańców w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci będą sprawdzać prędkość, trzeźwość i używanie pasów przez kierowców, a także miejsca i sposób poruszania się pieszych. Te działania mają na celu zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych, szczególnie tych z udziałem pieszych. Do pomocy rudzkim policjantom skierowano mundurowych z katowickich oddziałów prewencji i wydziałów ruchu drogowego miast ościennych.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Październik

    Kachola to w chałupie siedź.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.