Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Buchalter"- 20 lat doświadczenia w finansach

  • Dodano: 2018-02-09 09:30

Masz własny biznes i brakuje Ci czasu na księgowość oraz korespondencję z ZUS? Zajrzyj do Biura Rachunkowego "Buchalter” – pomogą! Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Biuro Rachunkowe "Buchalter” może pochwalić się 20-letnim doświadczeniem w branży finansowo-księgowej. Założycielką firmy jest Ilona Czaja, która sukces zawdzięcza profesjonalnej i rzetelnej obsłudze klientów.

O jakości naszych usług świadczy: wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie takich jak licencjonowane oprogramowanie księgowe czy kontakt z klientami poprzez media elektroniczne  Jako nieliczni możemy pochwalić się też Certyfikatem Ministerstwa Finansów – wylicza właścicielka biura przy Niedurnego 44.

„Buchalter”  znajduje się w budynku ZUS w Nowym Bytomiu – każdy znajdzie tu fachową pomoc zarówno przy zakładaniu, prowadzaniu czy likwidacji działalności.  Nie ma sztywnego cennika – ceny omawiane są indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu i zakres prac dodatkowych.

Pracowałeś za granicą? Zakres usług Biura obejmuje też rozliczenia podatkowe z krajami Unii Europejskiej.

Po więcej informacji zajrzyj TUTAJ.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.