Wiadomości z Rudy Śląskiej

Centrum Medyczne Szpakmed naszym partnerem od lat

  • Dodano: 2017-02-17 13:15, aktualizacja: 2017-02-23 13:23

Naszym wieloletnim klientem i partnerem jest Rudzkie Centrum Medyczne Szpakmed. W ostatnim czasie firma intensywnie się rozwija. Skupia już 30 nowoczesnych poradni w Rudzie Śląskiej.

Mało kto pamięta, ale jeszcze 10 lat temu byliśmy małą przychodnią, w której można się było leczyć u lekarzy tylko czterech specjalności. Dziś jesteśmy centrum medycznym skupiającym ponad 30 nowoczesnych poradni, dającym zatrudnienie ponad setce osób. Jesteśmy też jednym z większych pracodawców branży medycznej w regionie. Nasz sukces motywuje nas do tego, aby rozwijać się jeszcze dynamiczniej. - mówią władze Szpakmedu.

W Rudzkim Centrum Medycznym Szpakmed możemy leczyć się u takich specjalistów jak okulista, otolaryngolog, dermatolog, neurolog, neurolog dziecięcy, alergolog, osteoporolog, urolog, kardiolog, hematolog, endokrynolog, nefrolog dziecięcy, kardiolog dziecięcy. W SzpakMedzie funkcjonuje także poradnia medycyny pracy czy gabinet rehabilitacji i fizjoterapii. Możemy skorzystać z pomocy lekarza medycyny rodzinnej, logopedy i dietetyka.

Rudzkie Centrum Medyczne Szpakmed funkcjonuje w trzech lokalizacjach w Rudzie Śląskiej - w Bykowinie przy ul. Szpaków 33, w Goduli przy ul. Karola Goduli 34 oraz przy ul. Podlas 34 (rehabilitacja i fizjoterapia).


Źródło: Redakcja

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Orzegowianka

    Poradnia super ale dodzwonić się tam to już inny temat niby 2 numery telefonu dostępne ale i tak nawiązanie połączenia graniczy z cudem! Czasami ma się wolną linię przez 15 minut ale nikt nie odbiera!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.