RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dylla daje popis!

 • Dodano: 2014-10-30 12:45
Marcin Dylla, pochodzący z Rudy Śląskiej wirtuoz gitary, wczorajszego wieczoru oczarował mieszkańców Bielszowic.
 
W Domu Kultury zaprezentował utwory gitarowe na najwyższym światowym poziomie. Mistrz przygotowuje się do kolejnych koncertów w największych stolicach europejskich, a ponieważ pracuje na co dzień w Rudzie Śląskiej, właśnie tutaj postanowił pokazać efekty swych prac i prosić o ocenę. Wczorajsze spotkanie było urokliwe także dzięki przewodnictwu Marcina Dylli w procesie rozumienia muzyki, która nie zawsze jest łatwa. Kolejny koncert już dziś o godz. 18.00 w 18 Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Halembie.
 
Ci, którzy nie zdążą posłuchać mistrza w tym tygodniu zapraszamy do Domu Kultury w Bielszowicach, gdzie kolejny występ będzie miał miejsce 13 listopada.
 
To ludzie są bogactwem Rudy Śląskiej. Gdy słucha się Marcina Dylli dochodzimy do wniosku, że tego bogactwa mamy w mieście całkiem sporo. Czekamy na kolejne koncerty w Rudzie Śląskiej i trzymamy kciuki za kolejne tournee.

Komentarze (1)    dodaj »

 • SĄSIADKA Z DZIECIŃSTWA

  taak ten CHŁOPAK- MĘŻCZYZNA MIAŁ ZADATKI NA COŚ CIEKAWEGO ,NIEBANALNEGO SZCZERE GRATULACJE ZA OSIĄGNIĘCIA I ZYCZĘ DALSZYCH

  • SĄSIADKA Z DZIECIŃSTWA
   2014-10-30 13:32
  • Ocena:
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.