Wiadomości z Rudy Śląskiej

Exito - nic co okienne, nie jest im obce!

  • Dodano: 2017-08-10 09:00, aktualizacja: 2018-01-17 22:15

Szukasz solidnych okien, najlepiej od razu z roletami? Potrzebujesz nowej bramy garażowej? Dobrze trafiłeś. W rudzkiej firmie Exito o drzwiach, oknach, parapetach i bramach wiedzą wszystko. W końcu wykonali już ponad 5000 zleceń. Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

W ofercie działającego od niemal 10 lat Exito znajdziemy rolety zewnętrzne, moskitiery, bramy garażowe oraz różne typy drzwi, okien oraz parapetów. Pracownicy, doskonale zorientowani w najnowszych trendach i rozwiązaniach, służą pomocą – dobiorą najlepsze pod względem oszczędności energii rolety i wyjaśnią, czy w naszym garażu lepiej sprawdzi się brama segmentowa, czy rolowana.  Doświadczenie czerpią z kilku tysięcy zrealizowanych zleceń.

Tych drobnych jak zamontowanie roletki materiałowej u sąsiadki, jak i tych większych, jak np. montaż stolarki aluminiowej oraz drzwi wewnętrznych w Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm doceniają skromni "Kowalscy" jak i znane oraz cenione instytucje czy firmy – mówi Łukasz Denisiuk z Exito

Firma współpracuje z najlepszymi producentami, przywiązując szczególną wagę do jakości. Rudzka firma od lat jest autoryzowanym partnerem Fabryki Okien i Drzwi DAKO oraz POL-SKONE.

Firma z chęcią dzieli się z klientami swoim doświadczeniem. Jeśli potrzebujesz nawet drobnej porady w doborze materiałów lub pomocy w zaplanowaniu kolejności prac - zadzwoń lub zajrzyj do siedziby Exito przy ul. Niedurnego 25. Dotychczasowe realizacje - i inspiracje - można zobaczyć na stronie internetowej firmy.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.