Wiadomości z Rudy Śląskiej

Grzegorz Poloczek zdobył Halowe Mistrzostwo Polski Artystów w tenisie ziemnym

 • Dodano: 2022-01-14 14:15, aktualizacja: 2022-01-19 09:58

Grzegorz Poloczek zdobył Halowe Mistrzostwo Polski Artystów w tenisie, które zostały rozegrane w miniony weekend we Wrocławiu w Centrum Tenisowym Redeco. 

Halowe Mistrzostwa Polski Artystów w tenisie ziemnym

Między 6 a 8 stycznia na wrocławskich kortach rozegrano 6. edycję Halowych Mistrzostw Polski Artystów w tenisie ziemnym. Sportowe zmagania dostarczyły ogromnych emocji, ale to nie walka o trofea była najważniejsza. Turniej z udziałem przedstawicieli świata kabaretu i muzyki miał bowiem charakter charytatywny – artyści ponownie zagrali dla fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci". 

Wśród uczestników pojawili się m.in. Tomasz Jachimek, Mariusz Kałamaga, Jacek "Mezo" Mejer, Marcin "Liber" Piotrowski czy Marek Kościkiewicz z zespołu De Mono. 

 

Grzegorz Poloczek zdobył Halowe Mistrzostwo Polski Artystów w tenisie

W zawodach wziął także udział znany kabareciarz i muzyk z Rudy Śląskiej - Grzegorz Poloczek. Jak się okazuje zawody były dla niego szczęśliwe. Rudzianin obronił tytuł Mistrza Polski Artystów w Tenisie w kategorii 60+. Wicemistrzem został debiutant Tadeusz Słodyczka. Na trzecim miejscu uplasował się Aleksander "Olo" Adamczyk.

- Grało mi się super. Bałem się o wynik, ponieważ byłem obrońcą mistrzowskiego tytułu, ale cieszę się, że udało mi się wygrać. Jestem Mistrzem Polski Artystów w Tenisie w kategorii 60+. Dziękuję kolegom za to, że dali mi wygrać (śmiech). Cieszę się też, że znowu wróciłem do tenisa, ponieważ miałem przerwę z powodów zdrowotnych, ale już jest dobrze - mówił po wygranych zawodach Grzegorz Poloczek.

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj »

 • Grazia

  a to jest artysta?? alee sie uśmiałam

 • Rudi

  a tys je kobiyta ? alee sie uśmiałem

 • hanys

  kondycja chop mo, bo jak ze psym na szpacyr wyłazi to wyglondo to tak choby niy łon psa ino pies jego wyprowadzoł!

 • bRuda Śląska

  Sport pod patronatem urzedu miasta kwitnie!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.