Wiadomości z Rudy Śląskiej

Jak na studniówce bawili się uczniowie I LO im. Mickiewicza? Zobaczcie

  • Dodano: 2012-01-30 22:15, aktualizacja: 2012-01-30 23:22

Kończy się powoli czas studniówkowych szaleństw tegorocznych maturzystów. Uczniowie Mickiewicza swoją zabawę mają już za sobą.


Zaczęło się w piątek od żakinady, gdzie tradycyjnie młodzież wymyśliła zadania dla swoich młodszych kolegów, wcielając się w tym roku w rolę żołnierzy ostro musztrujących gości (aż dwie klasy wpadły na ten pomysł), gwiazdy Holywood pokazujące się na czerwonym dywanie, oraz włoską mafię, która zorganizowała przykrywkowy interes – dyskotekę.

Wychowawcy dotarli do szkoły w sposób równie ciekawy, jak pomysły młodzieży. Pod szkołą obok luksusowych samochodów, hordy paparazzich i uzbrojonej po zęby ochrony szefa mafii pojawił się nawet transporter opancerzony!


Maturzyści po kilku godzinach zabawy w swoich klasach rozeszli się do domu, by spotkać się kolejnego dnia w zabrzańskiej restauracji "Pod kasztanami" na długo wyczekiwanej studniówce.
Oszałamiające kreacje pań wspaniale wyglądały na wspólnych zdjęciach, a rozmowy i tańce sprawiły, że uśmiech nie schodził nikomu z twarzy podczas całej ponad dziesięciogodzinnej imprezy, która wydała się być tylko piękną, krótką chwilą.


Minęła studniówka
Z wielkim hukiem
Czas ucieka i matura coraz bliżej


Teraz pozostaje tylko życzyć wszystkim maturzystom, by kasztany zbyt szybko nie zakwitły i by starczyło czasu na przygotowanie do matury.


Fot. Marek Mrozek

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.