Wiadomości z Rudy Śląskiej

Jerzy Paja otrzymał Platynowy Laur

  • Dodano: 2006-06-28 20:15, aktualizacja: 2018-01-22 11:59

X Gala Konkursu o Złoty i Platynowy Laur dla przedsiębiorstw rzemieślniczych.

W dniu 27 czerwca 2006 r o godzinie 12:00, w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego, odbędzie się X Gala Konkursu o Złoty i Platynowy Laur dla najlepszych przedsiębiorstw w 2005 r. Statuetki są przyznawane przez miesięcznik "Superkontakty biznesowe"przy współpracy Związku Rzemiosła Polskiego oraz Naczelnej Rady Zrzeszeń i Usług.
Złote i Platynowe Laury otrzymują najaktywniejsi w danym roku rzemieślnicy, kupcy, przedsiębiorcy, którzy wyróżniają się umiejętnościami zawodowymi i menedżerskimi osiągnięciami w prowadzeniu firmy. W tym roku Kapituła Konkursu wybrała 33 laureatów, spośród ponad 100 zgłoszeń.
Liderów biznesu mikro oraz małych i średnich przedsiębiorstw docenił Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Lech Kaczyński, wystosowując list gratulacyjny do uczestników, który zostanie odczytany przez przedstawiciela Kancelarii Prezydenta RP, w czasie Gali.

Najwyższe odznaczenie, Platynowy Laur, otrzymał Pan Jerzy Paja z Rudy Śląskiej, właściciel firmy "Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Warsztat Jerzy Paja".

Laureatowi serdecznie gratulujemy!


Źródło: Źródło: www.polskierzemioslo.p