Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Klaudiusz Wiezner złotym medalistą!

  • Dodano: 2018-05-21 08:15, aktualizacja: 2018-05-21 06:56

Bardzo dobre wiadomości dotarły do nas z Krotoszyna, gdzie w dniach 18-20.05 rozgrywane były zawody finałowe XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym.

Zawodnik ZKS SLAVIA Ruda Śląska Klaudiusz Wiezner wywalczył złoty medal w kategorii do 55 kg. Klaudiusz w całym turnieju walczył rewelacyjnie, w pierwszym pojedynku przez położenie na łopatki pokonał Kamila Grzelaszyka z Grunwaldu Poznań, w drugiej walce nie dał szans Dominikowi Wróblowi z AKS Białogard, w trzeciej, po niezwykle efektownym rzucie, położył na łopatki Mairbeka Salimova reprezentującego barwy Podlasia Białystok i wreszcie w walce decydującej o złotym medalu, również przez położenie na łopatki, pokonał Adriana Gorczycę z WLKS Siedlce.

Gratulujemy wspaniałego występu!

Klaudiusz Wiezner złotym medalistą!

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Damian

    Dobra mogę wiedzieć czemu jest sens wgl inwestowania kupy pieniędzy w sam ZKS Slavia opierając się na sukcesie sprzed prawie 10 lat inne kluby w tym piłkarskie idą na dno przez takie właśnie inwestowanie w takie cos

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.