Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolędowanie Gospel - koncert chóru "Z miłości" w MCK

  • Dodano: 2022-12-27 08:30, aktualizacja: 2022-12-27 08:39

Chór Gospel „Z Miłości” zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż do Betlejem. W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze tradycyjne oraz współczesne kolędy polskie i światowe w nowych, ciekawych aranżacjach. To będzie nie tylko spotkanie z dobrą muzyką, ale również doświadczenie duchowe.

W wigilię Objawienia Pańskiego jeszcze raz wrócimy do wydarzeń sprzed 2000 lat i wsłuchując się w świąteczne utwory będziemy mieli szanse stać się ich uczestnikami. Na scenie wystąpią artyści z różnych zakątków Śląska, którzy przez swój muzyczny talent chcą nieść radość i nadzieję innym.

Chór „Z Miłości” to nie tylko zespół muzyczny, lecz wspólnota, którą tworzą ludzie różnych wyznań chrześcijańskich, a ich największą inspiracją i pasją jest muzyka gospel. Od prawie 20 lat spotykają się na próbach w MDK Batory w Chorzowie, by rozwijać swoje talenty, ale przede wszystkim, by w gronie przyjaciół wielbić Jezusa Chrystusa i oddawać Mu cześć. To właśnie Nowonarodzony Chrystus będzie Największą Gwiazdą Świątecznego Koncertu.

5 stycznia bądźcie z nami: Pójdźmy wszyscy do stajenki!

5 stycznia 2023 (czwartek) godz. 19.00 - Kolędowanie Gospel - koncert chóru "Z miłości", MCK
Bilety w cenie: 25 zł

KUP BILET on-line

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również