Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejne "Kino dla Kobiet" za nami!

  • Dodano: 2019-03-09 11:45, aktualizacja: 2019-03-11 15:20

W piątek w Kinie Patria odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet". Tym razem panie wspólnie świętowały Dzień Kobiet!

Tematem przewodnim wydarzenia był sport i aktywne spędzanie czasu wolnego. Oprócz atrakcji związanych z możliwością skorzystania z zabiegów kosmetycznych, w piątek rudzianki mogły także wysłuchać prelekcji Judyty i Tomasza Nieć, którzy opowiedzieli o zdrowym trybie życia oraz zajęciach fitnessu.

O piękno uczestniczek imprezy zadbały w piątek takie firmy: Ziko Uroda i Zdrowie, Arbonne, Dermedic, Oriflame oraz DepilConcept Polska.

- Co miesiąc umawiam się z koleżankami z pracy na "Kino dla Kobiet". Wydarzenia takie jak to, skierowane tylko dla kobiet, dają nam dużo radości z samego już przebywania w takim "babskim" gronie. Możemy się trochę wyluzować, pośmiać, spędzić miło czas i obejrzeć film. Czego chcieć więcej? - mówi pani Aniela, mieszkanka Nowego Bytomia.

O godzinie 19.30 w kinie została wyświetlona polska komedia romantyczna "Planeta Singli 3". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.