Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejne spotkanie z cyklu "Kawiarenka Artystyczna". Gościem Dariusz Niebudek

  • Dodano: 2022-04-19 13:00

"Kawiarenka Artystyczna" to nowy cykl spotkań z artystami Śląska i nie tylko.

Gdyby przypadkowego przechodnia poprosić, by wymienił artystów kojarzonych na Śląsku i rozpoznawalnych ze śląskiej twórczości, to jego nazwisko, jestem przekonana, znalazłoby się w czołówce... Aczkolwiek...

No właśnie! Niech to „aczkolwiek” stanie się elementem zaskoczenia i rozbudzi ciekawość publiczności, na tyle, by do Kawiarenki Artystycznej wybrała się 11 maja o godzinie 18.00. Naszym gościem tym razem będzie Dariusz Niebudek, aktor teatralny, filmowy, serialowy, musicalowy, konfenansjer, wokalista, któremu ze śpiewaniem podobno nigdy nie było po drodze. Jak bardzo nie było? Będziecie mieli okazję przekonać się w trakcie naszego spotkania... Znany ze sceny Teatru Rozrywki, Teatru Zagłębia, a także i Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty. Dziś niemal codziennie gości na ekranach naszych telewizorów, dołączając do obsady bardzo popularnego serialu „Na Wspólnej”.

Jestem przekonana, że emocji i wzruszeń nie zabraknie... We mnie one są nadal bardzo silne, a to za sprawą naszego gościa i jego wielkiej roli w musicalu „Pinokio”. Mimo, że od września minęło już pół roku wspomnienie Gepetta wykreowanego przez Dariusza Niebudka mnie nie opuszcza. Dajcie się oczarować i Wy!

Zapraszam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Macioszek

Cykl spotkań z artystami w MCK

Znani, nieznani... O co zatem chodzi? Znani, popularni, rozpoznawalni, a nawet słynni na Śląsku i w całej Polsce: z ekranu naszych teleodbiorników, a wiec z seriali, filmów kinowych, scen teatru, estrady...Tacy będą bowiem goście Kawiarenki Artystycznej! No to jeśli tak, to dlaczego nieznani? Bo w zupełnie niecodziennej atmosferze kameralnego spotkania autorskiego będziemy mogli poznać ich nieco inne oblicze. Jestem przekonana zatem, że niektórzy z nich odkryją przed publicznością zupełnie nowe, czasem zaskakujące aktywności twórcze. 

Polecam jako prowadząca: Hanna Grabowska-Macioszek

11 maja 2022 (środa) godz. 18.00 – Kawiarenka Artystyczna, MCK

Bilety w cenie: 15 zł 

KUP BILET on-line

Kolejne spotkanie z cyklu "Kawiarenka Artystyczna". Gościem Dariusz Niebudek

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również