Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kryminalni z "jedynki" zatrzymali złodziejkę

  • Dodano: 2017-11-09 08:15, aktualizacja: 2017-11-09 06:11

Rudzcy policjanci zatrzymali 39-letnią złodziejkę, która płaciła za zakupy przywłaszczoną kartą. Kobieta znalazła kartę bankomatową należącą do jednego z rudzian i szybko postanowiła skorzystać z okazji darmowych zakupów. Za kradzież grozi jej do 5 lat więzienia.

Policjanci z referatu kryminalnego komisariatu w Rudzie, zatrzymali 39-letnią kobietę, która zamiast zwrócić znalezioną kartę, 14 razy zrobiła zakupy płacąc nią w sklepach. Podejrzana zdawała sobie sprawę z powagi jej czynów, lecz chęć pozyskania korzyści była większa. Kobieta w ciągu kilku godzin, dokonała 14 transakcji na kwoty mniejsze niż 50 zł, po czym karta została zablokowana. Gdy sprawą zajęli się detektywi z rudzkiej „jedynki”, szybko natrafili na ślad kobiety, która już wcześniej miała problemy z prawem. W efekcie złodziejka trafiła w ręce stróżów prawa. Rudzianka usłyszała już zarzuty przywłaszczenia i kradzieży, a o jej dalszym losie wkrótce zadecyduje prokurator i sąd.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Jo

    podać nazwisko i zdjęcie....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.