Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kryte baseny w Rudzie Śląskiej - w wakacje czynny tylko jeden

  • Dodano: 2016-07-19 11:00, aktualizacja: 2016-07-19 13:59

Kiedy pogoda nie dopisuje, a mamy ochotę na aktywność fizyczną, wybieramy się na baseny kryte. Od lipca z powodu remontów i przerw technicznych z trzech krytych basenów w mieście czynny jest tylko jeden - to basen w Rudzie.

Mamy w mieście 3 kryte pływalnie zarządzane przez MOSiR:

W wakacje zmianie uległy ich terminy otwarcia.

  • Od 20 czerwca do 1 lipca z powodu przerwy technicznej nieczynny był basen w Rudzie. Obecnie jest on jedynym działającym basenem krytym w ramach MOSiR Ruda Śląska.
  • Basen w Nowym Bytomiu przy ul. Pokoju jest nieczynny przez całe wakacje - nie wykąpiemy się tam od 1.06.2016r. do 31.08.2016r.
  • Z dniem 1 lipca do końca wakacji z użytkowania wyłączony został także basen przy ul. Oświęcimskiej 90 w Kochłowicach. W tym czasie w budynku ZSO nr 3 odbywają się prace przy instalacji wodnej. 

W czasie wakacyjnym możemy więc korzystać z pływalni przy ul. Chryzantem 10 w Rudzie, a w ciepłe dni przyjść na basen letni przy ul. Ratowników 2 w Nowym Bytomiu. Oprócz tego w mieście działa także park wodny Aquadrom, który jest w wakacje dostępny dla mieszkańców.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • sarkazm

    Prawidłowo - jeden otwarty basen kryty i odkryty. No i jeszcze wspaniały Aquadrom o wątpliwej czystości wody. Ruda Śl. kraina wodą płynąca...Przecież mamy wodę najdroższą w województwie dlatego jest tak cenna jak złoto.

  • Rozczarowana

    Miasto nie jest zainteresowane zarabianiem. Ja w związku z zamkniętymi basenami jeżdżę na Świętochłowice - tam nie mają wakacji.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.