Wiadomości z Rudy Śląskiej

Krzysztof Toboła popiera Michała Pierończyka!

  • Dodano: 2022-09-23 12:30

Michał Pierończyk zyskał nowego sojusznika! Krzysztof Toboła, który brał udział w I turze wyborów, udzielił swojego poparcia Pierończykowi. Swoją decyzję umotywował podobnymi postulatami wyborczymi.

Poparcie kolejnego kandydata

Zaledwie wczoraj inna kandydatka na prezydenta miasta, która nie dotarła do II tury, Jolanta Milas, poparła Michała Pierończyka w walce o fotel prezydenta. Do sojuszników Pierończyka dołączył Krzysztof Toboła. Pierwsze oznaki potencjalnego poparcia można było dostrzec już na profilu w mediach społecznościowych byłego wiceprezydenta – opublikował on wspólne zdjęcia z Tobołą na tle Wielkiego Pieca. 

Dziś Krzysztof Toboła poinformował nas, że oficjalnie popiera kandydaturę Pierończyka.

-W drugiej turze udzielam poparcia Michałowi Pierończykowi. Decyzję mą motywuję tym, że mamy wiele wspólnych wizji miasta oraz zbliżone programy wyborcze – mówi Krzysztof Toboła.

II tura już 25 września

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się II tura wyborów na prezydenta miasta Ruda Śląska. Do rywalizacji staną dwaj byli wiceprezydenci – Michał Pierończyk oraz Krzysztof Mejer. Lokale wyborcze w całym mieście będą czynne w godzinach od 7:00 do 21:00.  

Komentarze (1)    dodaj »

  • Wjk

    Ciekawe ilu będzie wiceprezydentów kilku na pewno trzeba swoim dać stanowiska. U nas nic się nie zmieni jedna klika w tym urzędzie. Poparcie ma wysokie bo niektórych Mejer wywaliłby na zieloną trawkę. Przy Dziedzic mieli eldorado . Tak samo radni jedna mafia byle przy korycie każdy dba o swoje interesy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również