Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Lato z Gródkiem" za nami

 • Dodano: 2015-07-13 12:00
Blisko 800 osób odwiedziło w niedzielę 12 lipca stoisko stowarzyszenia "Genius Loci", które towarzyszyło imprezie "Lato z radiem".
 
Główną atrakcją było polowe muzeum z eksponatami z XIV-XV wieku udostępnionymi przez archeologa Dariusza Goińskiego. Wielkim powodzeniem cieszyło się przedszkole, gdzie animatorki zabaw prowadziły zajęcia plastyczne w duchu średniowiecza.
 
Najbardziej napracowali się jednak rycerze, którzy musieli odeprzeć atak prawie setki dzieciaków. Nagrodą dla młodych gości były certyfikaty zdobywcy gródka. Organizatorzy dziękują wszystkim za obecność, a wolontariuszom za współpracę!
 
"Lato z Gródkiem" za nami

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

 • Stowarzyszenie Genius Loci

  Zapraszamy już teraz w to samo miejsce na III edycję imprezy "Ku pamięci grodu". W dniach 29-30 sierpnia obo średniowiecznego gródka zagoszczą rycerze i rzemieślnicy (m.in. garncarz, kowal). Będzie też okazja zwiedzic pozostałości warowni z przewodnikiem. Szczegóły na stronie geniusloci.com.pl

  • Stowarzyszenie Genius Loci
   2015-07-14 09:35
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.