Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Meble Wera na każdą kieszeń!

  • Dodano: 2018-01-02 14:00, aktualizacja: 2018-01-17 22:05

Meblujesz na nowo pokoje dorosłych dzieci, urządzasz kuchnie, odświeżasz przedpokój? Koniecznie odwiedź Meble Wera! Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Masz nietypowe mieszkanie? Dobrze trafiłeś! Firma Meble Wera od lat zajmuje się produkcją mebli na wymiar i zlecenia nietypowe nie stanowią dla nich problemu. Od mebli kuchennych, szaf wolnostojących i do zabudowy po biurka, regały i …łóżka piętrowe – firma projektuje i tworzy unikatowe, a przede wszystkim wytrzymałe meble, które posłużą lata.  To nie wszystko, firma zajmie się też wywiezieniem starego wyposażenia.

Firma solidna znająca potrzeby klientów. Niezdecydowanym doradzi w wyborze najnowszych trendów na rynku meblowym, a szafy i biurka dopasuje do każdego wnętrza  - chwali Zadowolona Klientka

Jeśli jesteś przywiązany do swoich wysłużonych mebli, fachowcy Meble Wera zrobią wszystko, aby przywrócić im dawny blask! To samo tyczy się także mebli zewnętrznych  - firma wykona lub odrestauruje drewniane ławy i stoły do ogrodu.
Atutami przedsiębiorstwa przy Katowickiej 162 jest terminowość, materiały najwyższej jakości i konkurencyjna cena  - przekonaj się sam!

Więcej informacji TUTAJ.


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.