Wiadomości z Rudy Śląskiej

Metamorfozy na Dzień Kobiet z Cinema City

  • Dodano: 2011-03-07 10:30, aktualizacja: 2011-03-07 13:31
Metamorfozy na Dzień Kobiet z Cinema City

Zbliża się Dzień Kobiet. Dla Cinema City to wspaniała okazja, by podarować kobietom radość, piękno i satysfakcję! W każdym kinie czekają na kobiety niezwykłe atrakcje, a najbardziej niesamowite czekają na uczestniczki konkursu "Metamorfozy"!

 

W tegorocznym Dniu Kobiet łatwo będzie pokazać, na czym polega potęga przyjaźni. Każdy, kto odwiedzi kino Cinema City, będzie mógł zafundować swojej przyjaciółce niepowtarzalny prezent – zgłosić ją do konkursu Cinema City! W końcu od czego się ma przyjaciół!


Najpierw należy wybrać się na dowolny film do Cinema City 8 marca lub w poprzedzający święto weekend 5-6.03. Następnie odwiedzić stronę www.cinema-city.pl/dzienkobiet i opisać swoją przyjaciółkę, wyjaśniając, dlaczego łącząca Was przyjaźń jest taka niezwykła. Wystarczy w zgrabny sposób przekonać jury Cinema City, że to właśnie ona zasługuje na najlepsze – bajeczną metamorfozę, która zostanie uwieczniona na profesjonalnej sesji zdjęciowej! Do wygrania jest aż 30 takich sesji (po jednej w każdym kinie), które będzie można zrealizować w pięciu dużych miastach Polski – w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście i Poznaniu.


Nagrodzona przyjaciółka, trafiając pod skrzydła profesjonalnych stylistów, dowie się w jaki sposób dobierać elementy ubioru i dodatki oraz przekona się w jakiej fryzurze i makijażu jest jej najbardziej do twarzy. Dzięki temu będzie mogła dobitniej podkreślić swoją urodę, charakter i osobowość, a nawet stworzyć nowy niepowtarzalny wizerunek! A później – niechaj bryluje w świetle reflektorów i fleszy aparatów oraz czuje się pewnie, pięknie i kobieco!


"Chcemy, aby dzień kobiet, który przeżywa po czasach PRLu swój renesans, stał się doskonałą okazją do przypomnienia sobie o kobiecych przyjaźniach, wyjścia z przyjaciółkami do kina oraz zatrzymania się na chwilę w środku zapełnionego obowiązkami dnia, aby przypomnieć sobie co znaczy być kobieta nowoczesną” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor Marketing i PR Cinema City Poland. 


To jeszcze nie koniec atrakcji! W wybranych kinach Cinema City 8 marca (wtorek) w godz. 16-21, przedstawicielki płci pięknej będą mogły zasięgnąć porad dietetyków i trenerów personalnych, którzy doradzą jak zadbać o sylwetkę, zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo w ramach konkursów będą rozdawane vouchery do klubów fitness oraz na zabiegi wyszczuplające, a także vouchery rabatowe na zakup produktów firmy Humanic, który patronuje tegorocznej akcji w kinach Cinema City.

Szczegółowy program akcji w kinach na stronie: www.cinema-city.pl/dzienkobiet
Raj dla kobiet w kinach Cinema City oraz olśniewająca metamorfoza uwieczniona na profesjonalnej sesji zdjęciowej! To najlepszy prezent na Dzień Kobiet!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.