Wiadomości z Rudy Śląskiej

Metamorfozy na Dzień Kobiet z Cinema City

  • Dodano: 2011-03-07 10:30, aktualizacja: 2011-03-07 13:31

Zbliża się Dzień Kobiet. Dla Cinema City to wspaniała okazja, by podarować kobietom radość, piękno i satysfakcję! W każdym kinie czekają na kobiety niezwykłe atrakcje, a najbardziej niesamowite czekają na uczestniczki konkursu "Metamorfozy"!

 

W tegorocznym Dniu Kobiet łatwo będzie pokazać, na czym polega potęga przyjaźni. Każdy, kto odwiedzi kino Cinema City, będzie mógł zafundować swojej przyjaciółce niepowtarzalny prezent – zgłosić ją do konkursu Cinema City! W końcu od czego się ma przyjaciół!


Najpierw należy wybrać się na dowolny film do Cinema City 8 marca lub w poprzedzający święto weekend 5-6.03. Następnie odwiedzić stronę www.cinema-city.pl/dzienkobiet i opisać swoją przyjaciółkę, wyjaśniając, dlaczego łącząca Was przyjaźń jest taka niezwykła. Wystarczy w zgrabny sposób przekonać jury Cinema City, że to właśnie ona zasługuje na najlepsze – bajeczną metamorfozę, która zostanie uwieczniona na profesjonalnej sesji zdjęciowej! Do wygrania jest aż 30 takich sesji (po jednej w każdym kinie), które będzie można zrealizować w pięciu dużych miastach Polski – w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście i Poznaniu.


Nagrodzona przyjaciółka, trafiając pod skrzydła profesjonalnych stylistów, dowie się w jaki sposób dobierać elementy ubioru i dodatki oraz przekona się w jakiej fryzurze i makijażu jest jej najbardziej do twarzy. Dzięki temu będzie mogła dobitniej podkreślić swoją urodę, charakter i osobowość, a nawet stworzyć nowy niepowtarzalny wizerunek! A później – niechaj bryluje w świetle reflektorów i fleszy aparatów oraz czuje się pewnie, pięknie i kobieco!


"Chcemy, aby dzień kobiet, który przeżywa po czasach PRLu swój renesans, stał się doskonałą okazją do przypomnienia sobie o kobiecych przyjaźniach, wyjścia z przyjaciółkami do kina oraz zatrzymania się na chwilę w środku zapełnionego obowiązkami dnia, aby przypomnieć sobie co znaczy być kobieta nowoczesną” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor Marketing i PR Cinema City Poland. 


To jeszcze nie koniec atrakcji! W wybranych kinach Cinema City 8 marca (wtorek) w godz. 16-21, przedstawicielki płci pięknej będą mogły zasięgnąć porad dietetyków i trenerów personalnych, którzy doradzą jak zadbać o sylwetkę, zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo w ramach konkursów będą rozdawane vouchery do klubów fitness oraz na zabiegi wyszczuplające, a także vouchery rabatowe na zakup produktów firmy Humanic, który patronuje tegorocznej akcji w kinach Cinema City.

Szczegółowy program akcji w kinach na stronie: www.cinema-city.pl/dzienkobiet
Raj dla kobiet w kinach Cinema City oraz olśniewająca metamorfoza uwieczniona na profesjonalnej sesji zdjęciowej! To najlepszy prezent na Dzień Kobiet!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.