Wiadomości z Rudy Śląskiej

Mikołaj w Rudzie Śląskiej

  • Dodano: 2015-12-02 07:45, aktualizacja: 2015-12-02 06:56
Mikołajki tuż, tuż a Ty nie wiesz jaką niespodziankę sprawić swojemu dziecku z tej okazji? Podpowiadamy kilka propozycji na uatrakcyjnienie tego wyjątkowego dnia.
 
 
 
Przygotowania do Mikołajek wrato rozpocząć 3 grudnia od odwiedzenia Kiermaszu Bożonarodzeniowego w UM Ruda Śląska oraz Świątecznego Jarmarku, który odbędzie się 5 grudnia w ZSO nr 3. Znajdziecie tam świąteczne smakołyki, ozdoby, kartki i inne niespodzianki, które mogą być inspiracją do zrobienia prezentu swojemu dziecku. 
 
 
6 grudnia Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach zaprasza na spotkania z Mikołajem. Spotkania odbędą się o godzinie 15:00 i 17:00.
 
 
Mikołaj w ten pracowity dla niego dzień, odwiedzi również ODK RSM Neptun, gdzie spotkanie z Mikołajem to nie tylko wręczenie prezentów, ale także bajka o Świętym, zabawy i poczęstunek! Zapraszamy 6 grudnia o godzinie 16:00 i 18:00.
 
 
Miejskie Centrum Kultury z kolei wprowadzi dzieci i ich rodziców do krainy bajki o "Jasiu i Małgosi". Spektakl odbędzie się 6 grudnia o godzinie 16:00.
 
 
A może Mikołaj na sportowo? Warto zabrać dziecko na otwarte już lodowisko na Burloch Arenie.
 
 
Ten wyjątkowy dzień warto spędzić całą rodziną jednocześnie pomagając potrzebującym. Zarówno dzieci jak i dorosłych zapraszamy na Bieg Mikołajów, który ma wspaniały cel - spełnić marzenie chorego dzieciaka. 6 grudnia o godzinie 15.00 na Rynku w Nowym Bytomiu - nie może Was tam zabraknąć!
 
 
Atrakcyjny prezent w postaci wizyty w sali zabaw z pewnością rozporomieni twarz niejedego dziecka. Wystarczy wziąć udział w jednym z konkursów na portalu RudaSlaska.com.pl i wejściówka do Sali Zabaw Safari może być Twoja
 
 
A może Wy macie ciekawe propozycje na spędzenie Mikołajek? 
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.