Wiadomości z Rudy Śląskiej

Mikołajki w Kochłowicach

 • Dodano: 2016-12-07 12:00, aktualizacja: 2016-12-08 15:38

Mikołaj nie zapomniał również o Kochłowicach i zagościł w ZSO nr 3

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Kochłowicach odbyło się wesołe spotkanie z brodatym św. Mikołajem. W organizacji oprócz szkoły pomogło także stowarzyszenie "Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Ślaska". 

Podczas spotkania najmłodsi mogli zobaczyć przedstawienie pt. "Królowa Śniegu" w wykonaniu teatru Plejada, przygotowane pod opieką pań Anny Skrzypek oraz Marii Szopy, posłuchać piosenek wykonanych przez uczniów Gimnazjum nr 10 oraz pobawić się z pomocnikami św. Mikołaja. Ale najważniejsze, jak zawsze, było spotkanie ze św. Mikołajem i otrzymanie wspaniałych prezentów. Zabawa była doskonała, a Mikołaj wyjechał uśmiechnięty i zadowolony - mówią organizatorzy.

Jeśli nie mielisćie okazji zobaczyć Mikołaja, to serdecznie zapraszamy na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się już 17 grudnia w ZSO nr 3 w Kochłowicach. 

Zachęcamy do obejrzenia materiału video:

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • kochlowice

  a co to som Mikołajki ??? na pewno to pisoł jakis GOROL Mikołajki to mozesz miec u siebie na wsi skąd zes przyjechoł baranie , a tu w kochlowicach jak juz chcesz cos napisac to jest Mikołoj zapamietej sie GOROLU

 • Jacek

  Kiedyś (nie tak dawno) w tej szkole odbywały się imprezy (!!!!!).A teraz.........?Jakość pikuje w dół, że hej..........Byłęm, widziałem, nigdy więcej!Wiem, wiem ... dobra zmiana! A niech ją......!

 • gkjljkjkj

  lepsze Kochlowice haha lepiej nie godać!!

 • tomek

  Miernota. Wielkie aspiracje a poziom do niczego. Ogólnie do bani

 • rudzianin

  I Ruda Śląska ;)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.