Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

  • Dodano: 2019-09-09 08:15, aktualizacja: 2019-09-09 08:03

Na naszych torach łuczniczych przy ulicy Tunkla, zorganizowano I-sze Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie.

Nasi zawodnicy zdobyli aż 13 medali tej imprezy, a co za tym idzie, tyle samo tytułów mistrzowskich:
 

Medale złote:

  • Dominika Ratyńska - młodziczki starsze
  • Natalia Lepa - młodziczki
  • Karolina Grudzień- dzieci starsze
  • Agnieszka Ficek - dzieci młodsze
  • Adrian Szłapak - młodzicy starsi
  • Jakub Sroka - młodzicy

Medale srebrne:

  • Dominika Brzezina - młodziczki
  • Kinga Ratyńska - dzieci starsze
  • Mateusz Synowiec - młodzicy
  • Daniel Kamiński - dzieci starsze
  • Sebastian Olearczyk - dzieci młodsze

Medale brązowe:

  • Hanna Kuś - dzieci starsze
  • Maciej Sitek - młodzicy

Nasi pozostali zawodnicy, mimo, że nie stanęli na podium, strzelili również bardzo dobre rekordy życiowe robiąc wyraźne wynikowe postępy.

Podziękowania kierujemy w stronę sponsorów imprezy, którymi byli:
- UM Ruda Śląska
- Rodzice naszych zawodników

Niedziela 8 września 2019r.


IV Runda Śląskiej Ligi Dzieci Młodzików w Łucznictwie.
W niedzielę 8 września, odbyły się na naszych torach łuczniczych czwarte, ostatnie już zawody z cyklu Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzików. Deszcz padający od rana ustąpił pół godziny przed zawodami, a po południu wyjrzało nawet słońce. Zawody i dekoracja zwycięzców odbyły się bez przeszkód.

Nasi zawodnicy zdobyli w dzisiejszych zawodach aż 16 medali: 8 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe.

Oto ich wyniki:

medale złote:

  • Ratyńska Dominika - mł. starszy
  • Natalia Lepa - młodzik
  • Karolina Grudzień - dzieci starsze
  • Ficek Agnieszka - dzieci młodsze
  • Górska Magdalena - pierwszy krok
  • Adrian Szłapak - mł. starszy
  • Jakub Sroka - młodzik
  • Dawid Kowol - pierwszy krok

medale srebrne:

  • Dominika Brzezina - młodzik
  • Hanna Kuś - dzieci starsze
  • Paweł Korzonek - młodzik
  • Daniel Kamiński - dzieci starsze
  • Sebastian Olearczyk - dzieci młodsze

medale brązowe:

  • Alicja Kiera - dzieci starsze
  • Hanna Florczyk - dzieci młodsze
  • Maciej Sitek - młodzik

Sponsorzy:

  • UM Ruda Śląska
  • Rodzice zawodników UKS Grot

Dziękujemy Rodzicom naszych zawodników za zaangażowanie i pomoc w organizacji tych zawodów, bez Was chyba nie podjęlibyśmy się takiego wyzwania!
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Drogi Użytkowniku!

Dokładamy wszelkich starań by korzystanie z naszego serwisu było dla Ciebie komfortowe.

Dlatego staramy się dopasować dostępne w nim treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez administratora danych osobowych w celach analitycznych i statystycznych.

Przez dalsze korzystanie, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, z naszego serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić w przeglądarce ustawienia dotyczące plików cookies, a także uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach z naszej Polityki Prywatności.

Przejdź do serwisu