Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Na Festiwalu Wspomnień zaśpiewał Andrzej Dąbrowski

 • Dodano: 2013-06-23 00:30, aktualizacja: 2013-06-23 10:26

W Muzeum PRL-u odbył się piaty Festiwal Wspomnień. 


O dobrą zabawę podczas prywatki zadbali artyści z Sceny Muzycznej I LO oraz Teatru Bezpańskiego. Gwiazdą wieczoru był Andrzej Dąbrowski. 
 

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji. 

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (10)    dodaj komentarz »

 • zły

  Babo odpowiem Ci, że było super, ale dzięki zespołowi i piosenkarzom, z których każda i każdy jest gwiazdą sporego formatu. Bo jeśli chcesz wiedzieć to była tu aktorka TVN z Przepisu na życie/Iza Kapiasova/ była dziewczyna, która potrafiła z wielkim sukcesem zmierzyć się z repertuarem Anny German/Agnieszka Babicz/ był jeden z lepszych w Polsce interpretator piosenek Niemena/ Joachim Perlik, był nasz śląski aktor teatru Rozrywki/Dariusz Niebudek/, dobry zespół Big4Band/z Rudy/ i był też Boże pożałuj "gwiazda" który śpiewał do beznadziejnych półplaybacków. I o tym co było super nikt nie pisze, ba nawet nic o nich nie wie. Wszyscy wpadli w zachwyt nad "gwiazdą" Co by ten gwiazda znaczył tego dnia / i co znaczy?/ gdyby nie ta niedoceniona RESZTA.

 • rudzianin

  Marnowanie pieniędzy podatników i wykorzystywanie młodych ludzi - coraz gorzej sie dzieje stare ograne na wszystkim możliwych imprezach kawałki tej sceny już nudzą

 • pytajnik

  a jacy młodzi ludzie zostali tu wykorzystani? i w jaki sposób?

 • ciekawy

  a gdzie na portalu cokolwiek o poparciu przez Regionalną Izbę Obrachunkową wniosku Komisji Rewizyjnej Rady Miasta o nieudzieleniu absolotorium pani prezydent? czyżby też "festiwal wspomnień", kiedy to milczano w mediach o sprawach dla władzy niewygodnych?

 • Ergos

  Dobry koncert w wykonaniu dobrych wokalistów.Dwie godziny grania dla garstki ludzi za pieniądze podatników. Konkurencyjna impreza obok - ten sam organizator? A jakby inaczej? UM - Ruda.

 • karina

  Impreza dla garstki wtajemniczonych chyba.Żadnej reklamy w mieście o tej imprezie.Z relacji wynika, że Scena Muzyczna ILO i Teatru Bezpańskiego była oprawą imprezy. Ktoś zapomniał, że zdjęcia w fotorelacji od 37 do 72 to zespół muzyczny i profejonalni aktorzy i wokaliści scen muzycznych w Polsce, byli prawdziwymi gwiazdami tego wieczoru. To oni swoim koncertem, brawurowo wykonanymi piosenkami minionego okresu nadali klimat wspomnieniowy minionych lat. Państwo redaktorstwo zapomnieli o tym napisać? A za brak reklamy tak dobrego koncertu - wstyd. I szkoda, że była to niestety tylko "prywatka"

 • Krzychu

  Trafiłem z żoną przez przypadek. Nawet na bramie muzeum nie było reklamy koncertu na dwie godziny przed. Od artystów wykonawców dowiedziałem się, że będzie koncert. Gdzie panowie od kultury w tym mieście jesteście?

 • roxy

  Gwiazda zaśpiewał niestety do pół playbacku

 • Paprykarz

  Stary pryk. Po co on sam?

 • baba

  Było super!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.