Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nowy kurs w Dobra Szkoła LOK już od 19 czerwca

  • Dodano: 2017-06-12 11:30

Zwlekasz z kursem na prawo jazdy, bo nie możesz znaleźć dobrej szkoły? Przestań błądzić wśród ofert i lepiej się pośpiesz - 19 czerwca rusza nowy kurs prawa jazdy w Dobrej Szkole LOK w Rudzie Śląskiej!

Czas nagli, a miejsc coraz mniej - właściciele Dobrej Szkoły LOK Sp.z o.o., która zajęła II miejsce w plebiscycie na "Najlepszą szkołę jazdy" w portalu RudaSlaska.com.pl, uruchamiają nowy kurs prawa jazdy na wszystkie kategorie. Nauka rusza już 19 czerwca o 17:00 w siedzibie szkoły przy ul. Starej 15, a ceny są naprawdę konkurencyjne.


Szybko, sprawnie, indywidualnie - to dewiza instruktorów Dobrej Szkoły LOK. Ośrodek współpracuje z siecią portali silesia.info.pl.


Gwarantujemy miłą i bezstresową atmosferę w czasie trwania kursu. Organizowane przez nas wykłady prowadzone są w nowoczesnej, multimedialnej sali wykładowej, a szkolenie odbywa się z profesjonalnymi instruktorami, posiadającymi licencje nauki jazdy, a także instruktorami doskonalenia techniki jazdy. Nasi kursanci mają możliwość wyboru instruktorów i korzystają z indywidualnego toku nauczania - przekonuje Piotr Jakubowski, właściciel ośrodka.


Instruktorzy uczą jeździć na trasach egzaminacyjnych WORD na terenie Bytomia, Katowic i Tychów. Szkolenie odbywa się w tych samych pojazdach, co egzaminacyjne: 6-biegowa Toyota Yaris, Suzuki Gladius 650 z ABS-em, Junak 125, HONDA CB 125, Romet ZetKa 50, MAN TGL 12.250 -3 szt., Autosan A1010T LIDERMIDI.

Szkoła gwarantuje ubezpieczenie, materiały do nauki (podręczniki, testy, e-learning, pełna baza pytań egzaminacyjnych), naukę na dwóch placach manewrowych, w tym jednym do kategorii motocyklowych i ciężarowych, największym w okolicy (o powierzchni 14 tys. m2). Płatność za kurs jest możliwa w dogodnych dla kursanta nieoprocentowanych ratach 0%.

Jedną z nowości, która znacząco ułatwia zapracowanym kursantom życie to możliwość odbycia kursu teoretycznego całkowicie wirtualnie, dzięki metodzie e-learningowej! Ponadto, od ponad roku w Dobrej Szkole LOK istnieje możliwość odbycia szkolenia lub jazd dodatkowych samochodem z automatyczną skrzynią biegów (kat. B). Chętni mogą w Dobrej Szkole LOK wykupić godziny dodatkowe, by szlifować swoje umiejętności.

Zainteresowani kategorią CE, BE, D mają szansę skorzystać z profesjonalnych kursów z wykorzystaniem samochodów, na których odbywają się egzaminy państwowe. Więcej informacji na stronie Dobra Szkoła LOK - polecamy.

Redakcja
źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.