Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Okno na świat tylko ze Slavko

  • Dodano: 2017-07-31 08:45, aktualizacja: 2017-07-31 08:54

Planujesz wymienić okna albo szukasz nowych drzwi? Potrzebujesz rolet czy moskitiery? Przydałaby się nowa brama do garażu? Możesz zakończyć poszukiwania! Wystarczy jeden telefon do "Slavko Okna i Drzwi", a pani Katarzyna i pan Mariusz zrealizują Twoje potrzeby z czystą przyjemnością. Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Firma za cel stawia sobie zadowolenie naszych Klientów poprzez świadczenie usług najwyższej jakości. Każde wykonane zlecenie jest dla nas okazją do doskonalenia metod pracy i oferowania coraz lepszych usług - deklaruje właścicielka firmy Slavko, Katarzyna Szudy.

Slavko specjalizuje się w wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zapewnia profesjonalne doradztwo swoim klientom, by mogli wybrać najlepsze rozwiązania dla siebie. W Slavko możemy liczyć na miłą obsługę i doskonały kontakt z przedstawicielami firmy - zarówno telefoniczny, jak i w siedzibie firmy przy ul. 1 Maja 2.


Bardzo dobra i profesjonalna obsługa i bardzo dobre ceny pani Katarzyny Szudy i doskonałe wykonanie pana Mariusza Krzesińskiego. Bardzo, bardzo dziękuję – czytamy w opinii Mariusza D.


Serdecznie polecam okna firmę SLAVKO i życzliwą klientowi Panią Katarzynę. Jestem zawsze zadowolony z obsługi, a już kliku zakupów dokonałem. Zawsze uprzejmie, rzeczowo i z poświęceniem. Serdecznie polecam – dodaje do siebie Andrzej S. Super. Polecam. Bardzo DUŻE zaangażowanie. Pani Kasia od początku dba o swoich klientów. Oferta była zaraz, na nic nie czekałam – zaznacza Anna S.


W ofercie "Slavko Okna i Drzwi" można znaleźć najwyższej jakości okna PCV, drewniane drzwi i okna, rolety zewnętrzne i materiałowe, moskitiery, bramy garażowe i przemysłowe, nawiewniki, a także wewnętrzne i zewnętrzne parapety. Nie trzeba się też martwić o naprawę, ponieważ firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Firma oferuje również liczne akcesoria do okien i rolet materiałowych, a także szeroką gamę kolorów i materiałów. Wszystko zostanie wykonane na każdy wymiar i każde okno.


Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Najnowsze informacje z Rudy Śląskiej w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • jak zwykle

    chyba rubryki wam się pomieszały. Przecież to reklama i należy zamieścic w sponsorowanych

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.