Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pani Łucja Konieczny obchodzi setne urodziny!

 • Dodano: 2024-05-27 14:00

Mieszkanka naszego miasta, pani Łucja Konieczny, skończyła dziś 100 lat! W jej przyjęciu urodzinowym udział wziął prezydent Rudy Śląskiej, Michał Pierończyk.

Kolejnych 100 lat w zdrowiu!

Pani Łucja przez lata swojego życia doświadczyła wielu trudów i radości. Miała okazję obserwować, jak zmieniały się Polska i Ruda Śląska na przestrzeni lat, co czyni ją skarbnicą wiedzy dla młodszych pokoleń. Dziś, 27 maja, pani Łucja Konieczny świętowała swoje setne urodziny w gronie rodziny i przyjaciół. Na uroczystym przyjęciu urodzinowym pojawił się prezydent Rudy Śląskiej, Michał Pierończyk, który złożył jubilatce życzenia.

- Niech ten dzień będzie dla Pani okazją do wspomnień najpiękniejszych chwil i przyniesie wiele radości. Życzę, by każda chwila była dla Pani źródłem szczęścia, upływała w spokoju i zdrowiu, a także wdzięczności, szacunku i życzliwości otoczenia. Wszystkiego dobrego! – czytamy w mediach społecznościowych prezydenta.

My także przyłączamy się do życzeń – pani Łucji życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Komentarze (6)    dodaj »

 • Ala

  Pani Łucja wygląda na 80 lat ,nie więcej.Tylko pozazdrościć.

 • Kpina + ironia / szydera

  Światowcy, że ja pierdziu...a nikt nie zna angielskiego? Piszemy BIRTHDAY. Żałosne...

 • Światowiec

  Najważniejsza rzecz na urodzinach 100 latki, pełnych emocji, wzruszeń i radości. Byś życzenia złożył Pani Łucji człowieczku -o ironio chyba dobrze napisałem.

 • Kpina + ironia / szydera

  Bo nie można już po polsku nic napisać... musi być światowo, choćby i z błędem, ale to nieważne... No i na pewno to było na specjalne życzenie solenizantki... ha, ha, ha. Światowiec - jałowiec. Mówisz - życzenia? Proszę: na setne urodziny życzę stu jeden lat - prawnuk czeka na mieszkanie :-)

 • Rudolf

  Pani Łucja trzyma się lepiej niż większość 30letnich samotnych matek zmęczonych życiem.

 • Klaudia

  Pani Łucjo, życzę jeszcze wielu lat w zdrowiu i radości!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również