Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pasowanie na ucznia w SP 20

  • Dodano: 2013-10-01 20:30, aktualizacja: 2013-10-04 16:09

W Szkole Podstawowej nr 20 im. Marii Konopnickiej w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Ślubowali uczyć się pilnie, słuchać nauczycieli i zachowywać się grzecznie, czy obietnic dotrzymają? Tego im życzymy.

Przed 48 pierwszoklasistami dużo nauki, a w tej pomogą przede wszystkim nauczyciele. W rudzkich placówkach mamy większość nauczycieli dyplomowanych - wykwalifikowaną kadrę - więc możemy być spokojni, bo ta nauka będzie owocowała w przyszłości - mówiła Anna Krzysteczko, Zastępca Prezydenta Miasta Ruda Śląska. Szkoła stawia na współpracę z rodzicami, którzy w tym pierwszym, trudnym dla dzieci roku szczególnie pomagają, nie tylko w nauce, ale i w przygotowaniach.

W uroczystości uczestniczyli rodzice, którzy nie kryli wzruszenia i dumy, bowiem ich dzieci pięknie recytowały długie wiersze i śpiewały piosenki. Dzieci mają bardzo duży potencjał, komentowała Anna Krzysteczko, życząc im aby nie tylko się uczyły, ale również rozwijały talenty, zdolności, zawierały przyjaźnie. My do życzeń się dołączamy.

Pasowanie na ucznia w SP 20

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.