Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pierwszy śnieg w Rudzie Śląskiej. W mieście zrobiło się biało [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2020-11-30 10:00

W nocy z soboty na niedzielę w Polsce spadł pierwszy śnieg. Opady wystąpiły na południu i wschodzie kraju. W nocy spadło kilka centymetrów białego puchu. Zobaczcie, jak prezentowała się Ruda Śląska, przyozdobiona białym płaszczem. 

Najwięcej białego puchu spadło na południu Polski. Biały jest Górny Śląsk, Małopolska, Podhale i Podkarpacie. W niedzielny poranek w mediach społecznościowych można znaleźć sporo zdjęć internautów, na których widać efekty opadów śniegu. Zobaczcie zdjęcia nadesłane przez naszych czytelników.

Według prognoz zimowa aura ma utrzymywać się jeszcze przez kilka dni, jednak bez opadów śniegu. W weekend czeka nas ocieplenie. 

- Poniedziałek to ostatni dzień meteorologicznej jesieni, który pod względem termicznym będzie należał już do termicznej zimy, gdyż średnia dobowa temperatura będzie ujemna. Przewiduję zachmurzenie duże z niewielkimi przejaśnieniami. Słaby przelotny śnieg możliwy będzie już tylko lokalnie. We wtorek po mroźniej nocy nastanie chłodny, ale słoneczny dzień. Do czwartku termiczna zima, w weekend ocieplenie - pisze Damian Dąbrowski, nauczyciel geografii, który w mediach społecznościowych prowadzi bardzo popularną stronę z prognozami pogody dla Górnego Śląska. 

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • XXX

    Jest zima to niech jeat snieg dzieci bedom mieli frajde a nie tak jak pare lat temu

  • Mamamuminka

    Brawo! Będzie śnieg, będzie jaśniej, będzie można wyłączyć latarnie. Módlcie się rado miasta o śnieg

  • Palma

    We wtorek w geście protestu przeciwko rządowi P.Dzidzic na godzinę wyłącza światło w całym mieście.Kobieto to nie jest twoje miasto tylko nasze.Atwoje poglądy zostaw dla siebie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.