Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Podziękowania dla policjantów rudzkiej "jedynki"

  • Dodano: 2016-08-18 09:00

Na ręce komendanta Komisariatu Policji I w Rudzie Śląskiej wpłynęły podziękowania dla policjantów z rudzkiej "jedynki", którzy w sposób szczególny dbają o mieszkańców podległych im rejonów.

Dzielnicowy mł. asp. Wojciech Kuliński oraz mł. asp. Monika Godlewska z referatu kryminalnego, nie zrażają się trudami codziennej służby i do swych zadań przystępują z pełnym zaangażowaniem – pisze autorka listu.


Mieszkance rudzkiej dzielnicy Godula szczególnie zapadł w pamięci profesjonalizm tych policjantów. Wyrazy zadowolenia w liście gratulacyjnym przesłała więc na ręce przełożonego mundurowych.

Podziękowania dla policjantów rudzkiej "jedynki"

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Stary SBEK

    A ja bardzo lubię milicję z jedyni, bo nic nie robią a tym samy nie uprzykrzają życia tubylcom,

  • bd

    Żart.....

  • Leon

    Jedna jaskółka... :)Nieprofesjonalim, no tu bym obraził, bo nie znam metod pracy. Niestety olewactwo, brak informacji dla petenta, nie są grzeczny, żeby nie powiedzieć więcej, że są niegrzeczni.Bardzo wąski zakres widzenia. Idzie mundurowy, który ma zlecenie na patrolowanie okolicy celem złapania osób wysypujących śmieci (wykroczenie przykładowe), widzi jak kibol opisuje ścianę (przykładowy par.) i nie reaguje, bo przecież ma inne zadanie.Jazda z uszkodzonymi światłami.Tak, tak, Panowie z jedynki, acz kłopot to wszystkich służb.Gratulacje, że chociaż ktoś się znalazł zadowolony, życzę więcej takich osób.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.