Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci z Rudy Śląskiej skutecznie walczą z przestępczością narkotykową

  • Dodano: 2021-01-25 08:15, aktualizacja: 2021-01-25 06:15

Rudzka Policja każdego tygodnia zatrzymuje osoby, które mają związek z przestępczością narkotykową.

Do obrotu nie trafiają kolejne przejęte narkotyki

Na początku tygodnia kryminalni z komendy i komisariatu II zatrzymali 21-latka, teraz mundurowi z komisariatu IV 37-letnią rudziankę, która miała blisko 250 porcji narkotyków. W ostatnim czasie, w ciągu zaledwie 3 dni policjanci z Rudy Śląskiej przejęli ponad 850 działek narkotyków, które nie trafią na rudzkie ulice.

Dzięki pracy policjantów z „czwórki” ustalono, że jedna z mieszkanek Rudy Śląskiej może posiadać duże ilości narkotyków. Kryminalni wiedzieli jakim samochodem jeździ kobieta i te informacje przekazali dzielnicowym i kolegom z patrolówki. Właśnie mundurowi z ogniwa patrolowego trafili na wskazany samochód, za którego kierownicą siedziała 37-latka. W trakcie kontroli zabezpieczono przy niej po porcjowane narkotyki, co świadczyło o przeznaczeniu ich do sprzedaży. Rudzianka została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie. Wykorzystując specjalnie szkolonego psa, kryminalni dokonali przeszukania jej mieszkania, gdzie znaleziono kolejne narkotyki. Policjanci w sumie przejęli ponad 200 porcji amfetaminy, marihuanę i tabletki extasy. Śledczy z „ czwórki” sprawdzają teraz kolejne wątki tej sprawy, a 37-latce grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Casper

    Wolność dla Andzi! 1.3.1.2.

  • n4u

    przecież te narkotyki nikomu nie potrzebne, powinni przywiązywać dilerów do słupa i na siłę wszystko co mają - przeżyjesz to miałeś na użytek własny, nie to - trudno - oszczędności na sądach i więziennictwie ;)

  • Basia

    braawa dla Policji, wyłapcie ta ślasko naćpana dzicz, szacun dla Was a dla nich to co najgorsze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.