Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci z Rudy Śląskiej skutecznie walczą z przestępczością narkotykową

  • Dodano: 2021-01-25 08:15, aktualizacja: 2021-01-25 06:15

Rudzka Policja każdego tygodnia zatrzymuje osoby, które mają związek z przestępczością narkotykową.

Do obrotu nie trafiają kolejne przejęte narkotyki

Na początku tygodnia kryminalni z komendy i komisariatu II zatrzymali 21-latka, teraz mundurowi z komisariatu IV 37-letnią rudziankę, która miała blisko 250 porcji narkotyków. W ostatnim czasie, w ciągu zaledwie 3 dni policjanci z Rudy Śląskiej przejęli ponad 850 działek narkotyków, które nie trafią na rudzkie ulice.

Dzięki pracy policjantów z „czwórki” ustalono, że jedna z mieszkanek Rudy Śląskiej może posiadać duże ilości narkotyków. Kryminalni wiedzieli jakim samochodem jeździ kobieta i te informacje przekazali dzielnicowym i kolegom z patrolówki. Właśnie mundurowi z ogniwa patrolowego trafili na wskazany samochód, za którego kierownicą siedziała 37-latka. W trakcie kontroli zabezpieczono przy niej po porcjowane narkotyki, co świadczyło o przeznaczeniu ich do sprzedaży. Rudzianka została zatrzymana i umieszczona w policyjnym areszcie. Wykorzystując specjalnie szkolonego psa, kryminalni dokonali przeszukania jej mieszkania, gdzie znaleziono kolejne narkotyki. Policjanci w sumie przejęli ponad 200 porcji amfetaminy, marihuanę i tabletki extasy. Śledczy z „ czwórki” sprawdzają teraz kolejne wątki tej sprawy, a 37-latce grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Casper

    Wolność dla Andzi! 1.3.1.2.

  • n4u

    przecież te narkotyki nikomu nie potrzebne, powinni przywiązywać dilerów do słupa i na siłę wszystko co mają - przeżyjesz to miałeś na użytek własny, nie to - trudno - oszczędności na sądach i więziennictwie ;)

  • Basia

    braawa dla Policji, wyłapcie ta ślasko naćpana dzicz, szacun dla Was a dla nich to co najgorsze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.