Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pomogli niedoszłemu samobójcy

 • Dodano: 2017-12-05 06:45, aktualizacja: 2017-12-05 07:03

Leżący w lesie przy ul. Kochłowickiej (02.12.2017 r.) mężczyzna zwrócił uwagę przechodzącego tamtędy mieszkańca naszego miasta.

Widząc nieprzytomnego człowieka natychmiast wezwał Pogotowie Ratunkowe i Straż Miejską.

Przybyli na miejsce strażnicy razem z załogą pogotowia udali się wraz ze zgłaszającym w miejsce gdzie leżał mężczyzna. Po podejściu do niego strażnicy wyczuli silną woń alkoholu oraz zauważyli zawiązany na jego szyi sznurek. Po dobudzeniu mężczyzny udało nawiązać się z nim kontakt werbalny. Podczas rozmowy jaką przeprowadzili z nim funkcjonariusze, 34-latek oświadczył, że ma myśli samobójcze i chciał się powiesić. Po przebadaniu przez pielęgniarkę ratownictwa medycznego, w związku z tym, że nie wymagał on hospitalizacji, a jego stan stanowił zagrożenie dla własnego życia i zdrowia, został przewieziony do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu został przewieziony przez pogotowie ratunkowe na konsultację psychiatryczną do szpitala.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • proboszcz

  Chwała Bogu !

 • W.B.

  Dają mandaty i [...]o z tego mają. Trzeba być idiotą żeby w swoim mieście w którym się mieszka dawać ludzią mandaty za 2 tys zł wypłaty.

 • WBA

  To co mają zatrudniać ludzi spoza miasta? Trzeba być idiotą żeby pisać takie rzeczy.

 • Tomala

  Więcej takich sytuacji a mnie mandatów.

 • Mieszkaniec

  Nie pietdziel gupot. Bardzo dobrze że sm daje mandaty bo ino tak bydzie porzondek.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.