Wiadomości z Rudy Śląskiej

Publikujemy zdjęcia najmłodszych mieszkańców Rudy Śląskiej

  • Dodano: 2024-04-11 09:00

W Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej witamy nowych mieszkańców naszego miasta! Z ogromną radością prezentujemy galerię zdjęć noworodków, które przyszły na świat w naszym szpitalu. Każde zdjęcie to początek nowej, niezwykłej historii.

Publikujemy zdjęcia najmłodszych mieszkańców Rudy Śląskiej

Narodziny dziecka to bez wątpienia wspaniała chwila w życiu rodziny, dostarcza także dużo radości dla jej przyjaciół znajomych. Pomagamy Państwu zdobyć cenne pamiątki, jakimi bez wątpienia są fotografie maluchów, które przyszły na świat w rudzkim szpitalu w marcu 2024 roku.

Nasza galeria to nie tylko okazja do podziwiania uroczych buziek, ale także sposób na świętowanie nowego życia i dzielenie się tym szczęściem z całą społecznością Rudy Śląskiej. Chcemy, aby była ona miejscem pełnym pozytywnej energii, gdzie każdy nowy obywatel jest witany z otwartymi ramionami.

Jeśli Twoje dziecko przyszło na świat w rudzkim szpitalu, ale jeszcze nie znalazło się w naszej galerii, serdecznie zachęcamy do przesyłania zdjęć. Chcemy, aby nasza galeria była jak najbardziej kompletna i odzwierciedlała całą radość i nadzieję, jaką niosą ze sobą nowo narodzone dzieci.

fot.: Foto Venus Magdalena Ruda

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!


Źródło: Redakcja

Komentarze (1)    dodaj »

  • Jorg

    A jo się pytom kaj jest zdjęcie Richata ?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również