Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pumptrack przetestowany!

 • Dodano: 2016-11-26 16:15, aktualizacja: 2016-11-27 10:24
Emocji i dobrej zabawy nie brakowało w sobotnie przedpołudnie w Bykowinie! Zapaleni rowerzyści przetestowali nowy pumptrack i w jak najkrótszym czasie starali się przejechać cały tor rowerowy!
 
Ten pomysł powstał z inicjatywy mieszkańców oraz grup działających w naszej lokalnej społeczności. Nie chodzi o to, żeby uczestnicy między sobą rywalizowali, tylko po prostu dobrze się bawili i  sprawdzili swoje siły podczas przejazdu na czas – podkreśliła Ewa Chmielewska, organizatorka imprezy. 
 
Na uczestników wydarzenia czekało losowanie nagród. Wyróżniono także najstarszego oraz najmłodszego rowerzystę. Nie zabrakło także grilla i poczęstunku w strefie aktywności. W imprezie mogli wziąć udział rowerzyści bez względu na wiek, jednak każdy z uczestników powinien pamiętać o założeniu kasku ochronnego. Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja Aktywni Społecznie „AS” Ewa Chmielewska, Stowarzyszenie Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska, Młodzieżowa Rada Miasta, klub seniora z Bykowiny, oraz Fundacja Gloria Kultura. 
 
Padł także rekord toru, który ustanowił Dawid Dzik.
Pumptrack przetestowany!

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • nowa/bykowina

  Gdzie pieniądze na cmentarz,morze napisac nasomsiednich portalach,skoro tego niepiszecie na tym portalu,jeszcze leko poczekomy.

 • byk

  co ci szpieszno do piachu, mosz park pamieci

 • nowy

  a kaski nie były obowiązkowe czasem ?

 • lol

  Moja gowa moja sprawa

 • olo

  Rachunek za szpital też sam opłacisz? Czy będziesz skamlał o ubezpieczenie?

 • lol

  Koleszko place zus to oco ci chodzi nikt mi łaski nie robi

 • JAN WYCIŚLIK

  FAJNIE JAK POWSTAJĄ MAŁE OBIEKTY SPORTOWE

 • niebieski

  Na zdjęciach widać, jak każdy pamiętał o założeniu kasku. Po co pisać takie [...]y jeśli widać, że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.