Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Remont i budowa tylko z SzyraBud!

  • Dodano: 2018-01-18 13:00

Firmę tworzą ludzie – to motto przedsiębiorstwa SzyraBud, które specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Firma współpracuje z siecią portal Silesia.info.

Wybór ekipy remontowej czy budowlanej to dziś prawdziwe wyzwanie – nie dla każdego optymalny standard wykończenia oznacza to samo, nie brakuje też „fachowców”, którzy niechętnie spoglądają na innowacyjne rozwiązania. Solidność, terminowość, otwartość - to wizytówka rudzkiej firmy SzyraBud.

Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa, począwszy od generalnych remontów domów i mieszkań, skończywszy na pracach ogólnobudowlanych dla obiektów komercyjnych. Planujesz wymianę ogrodzenia albo odświeżenie elewacji? Dobrze trafiłeś! SzyraBud zajmuje się także ociepleniami, tapetowaniem ścian czy instalacją urządzeń sanitarnych.

Przez lata działalności zyskałem w branży miano solidnego fachowca, umiejącego spełnić nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów. Stąd narodził się pomysł na firmę świadczącą najwyższej jakości usługi z zachowaniem umiarkowanych cen. Takie podejście stało się dla nas reklamą samą w sobie - mówi właściciel firmy.

To słowa poparte opiniami klientów.

Jestem po remoncie mieszkania i mogę powiedzieć, że polecam w 100% tę firmę. Robota została zrobiona na czas, solidnie, dokładnie, krótko mówiąc-pełna fachowość – chwali pan Seweryn.

Ale prace budowlane i remontowo-wykończeniowe to nie wszystko. Firma, której siedziba mieści się w Wirku przy ulicy Sienkiewicza 6, zajmuje się także zagospodarowaniem terenu wokół domu – doświadczeni pracownicy wyrównają ziemię, postawią altanę, murowany grill lub prawdziwą wędzarnie! Szyrabud wyremontuje Twój dom kompleksowo!


Więcej informacji TUTAJ

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.