Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Remont ul. Solidarności - trwają prace wykończeniowe

 • Dodano: 2017-10-12 09:30

Kiedy skończy się ten koszmar na Solidarności? - pytają mieszkańcy Halemby. Chodniki i parkingi zostały odtworzone już w 95 proc. Na dziś - czwartek 12 października - zaplanowano asfaltowanie ulicy.

Dla mieszkańców Halemby II utrudnienia na ulicy Solidarności ciągną się w nieskończoność. Przypomnijmy, trwa modernizacja sieci kanalizacji deszczowej znajdującej się pod ulicami Solidarności i Międzyblokową. Jak mówi Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, trwają już prace wykończeniowe.

Wykonawca planuje asfaltowanie ulicy Solidarności i Międzyblokowej w czwartek 12 października - warstwy ścieralnej docelowej. Termin asfaltowania może ulec zmianie w zależności od zmieniających się warunków atmosferycznych. W przypadku silnych opadów deszczu, ze względów technologicznych, wykonawca będzie zmuszony do przesunięcia terminu realizacji wspomnianych robót. Za powstałe niedogodności przepraszamy - mówi Małgorzata Kowalczyk-Skrzypek, rzecznik Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rudzie Śląskiej

Na szczęście pogoda dziś dopisała, miejmy więc nadzieję, że prace posuną się do przodu. Chodniki i parkingi zostały już odtworzone w ok. 95 procentach. Wciąż na odcinku wzdłuż targu obowiązuje ruch wahadłowy.

Remont ul. Solidarności - trwają prace wykończeniowe

Pokaż na mapie

Najnowsze informacje z Rudy Śląskiej w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • kierowca

  Ten remont woła o pomstę do nieba!!!!!!!!!!! krawężniki to jak Himalaje dziury studzienki jak kretowisko a robotnicy grzebią jak ślepe kury tu troszkę tam troszkę w końcu ropieprzyli wszystko dookoła. Na placu budowy trzech panów do jednej studzienki jeden coś grzebał reszta "wspierała go duchowo"...... jak im sie uda do 12 wyrobić to poprawki będą do maja 2018 ;) za komuny szybciej szło jak się poleciało szepnąć gdzie trzeba ze skargą tu ludzi maja za nic niestety.......

 • Bart

  Budowa nowej NS idzie szybciej jak budowa paru metrów ulicy Solidarności i Miedzyblokowej. A może Miasto wyłożyć parę groszy żeby nowy asfalt był również parę metrów dalej na przystanku.,bo tam same dziury i koleiny w których stoi woda i autobusy ochlapują ludzi stojących na przystanku.

 • Ruda

  A po zimie znowu będą remonty przeprowadzać bo się okaże,że z tanich materiałów było robione i znowu dziurska będą.I tak w kółko.Nic porządnego nie mogą zrobić wszystko tanim kosztem.

 • kiki

  Mam gdzieś ich przeprosiny. Chce normalnie chodzić i jeździć tą drogą. Ile to może trwać?

 • real

  Za Komuny trwało by to 1 do 2 lat i trzymał byś jęzor w gębie.

 • kiki

  Ale nie jesteśmy "za komuny". Te czasy już minęły ale widać niektórzy tęsknią.

 • Halymiana

  12 październik za nami pogoda jak w maju a robota stoi DOBRA ZMIANA Brawo!!

 • majki

  Aha, więc niech raz jeszcze przejrza tę nową kostkę brukowąw większości jest popękana,ul.międzyblokowa.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.