Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

RTV Wieczorek - z nimi poprowadzisz biznes

  • Dodano: 2017-06-27 13:45

Otwierasz firmę i potrzebujesz sprzętu związanego z obsługą finansową i fiskalną? Zepsuł się telewizor? A może planujesz montaż telewizji satelitarnej? Wszystkie te potrzeby zaspokoi rudzka firma RTV Wieczorek, która podejmuje współpracę z siecią portali Silesia.info.pl.

Firma RTV Wieczorek z siedzibą przy ulicy Teatralnej 6 w Rudzie Śląskiej od ponad ćwierćwiecza pomaga w rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, dzięki zapewnieniu skutecznych rozwiązań w branży handlowo-usługowej. Terminale płatnicze, telefony - tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, aby sprawnie działać.


W czasie ponad 25 lat na rynku udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów. Współpracujemy z wiodącymi producentami. Oferujemy praktyczne rozwiązania usprawniające system sprzedaży. Prezentowane przez nas czytniki kodów kreskowych i drukarki etykiet przyspieszają ewidencjonowanie produktów zarówno w magazynach, jak i na stanowisku kasowym - przekonuje Daniel Wieczorek, przed którym rynek kas fiskalnych i urządzeń sprzedażowych nie ma tajemnic.

Klienci spoza Rudy Śląskiej i aglomeracji mogą skorzystać z oferty RTV Wieczorek dzięki uruchomionemu kilka lat temu sklepowi internetowemu, gdzie również można uzyskać wartościową poradę dotyczącą asortymentu poprzez wygodny czat z pracownikami firmy.


RTV Wieczorek to przede wszystkim działalność serwisowa sprzętu RTV dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Można tu dokonać napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu Samsunga, kupić oryginalne części i akcesoria, gdyż RTV Wieczorek funkcjonuje jako autoryzowany punkt serwisowy firmy. Posiada także możliwość przedłużenia gwarancji w systemie GUARD SERWIS. Pracownicy zajmują się naprawą i wyceną napraw TV: CRT, LCD, LED, PDP, monitorów, kin domowych, odtwarzaczy DVD/Blu-Ray, kuchenek mikrofalowych i odkurzaczy.


Bogaty wachlarz usług RTV Wieczorek obejmuje również sprzedaż telewizji cyfrowej i telefonii komórkowej, a także montaż oraz regenerację instalacji SAT i DVB-T.


Zapraszamy do skorzystania z oferty RTV Wieczorek!


Więcej informacji TUTAJ.


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.