Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Zmiany w organizacji ruchu na ul. Piastowskiej

  • Dodano: 2019-06-04 06:30, aktualizacja: 2019-06-04 17:17

Uwaga kierowcy!

W związku z przebudową ul. Piastowskiej od środy 5 czerwca zmiany w organizacji ruchu.

Ul. Piastowska na odcinku od ul. Orzegowskiej do ul. Matejki będzie jednokierunkowa z kierunkiem jazdy w stronę Rudy.

Natomiast ul. Matejki od ul. Piastowskiej do ul. Orzegowskiej będzie jednokierunkowa z kierunkiem jazdy w stronę Orzegowa.

Widziałeś coś ciekawego? Daj Cynk! Nagrodzimy Twoją aktywność Daj Cynk


Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, iż od dnia 5 czerwca 2019 r. (środa) wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Piastowskiej w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda). Powyższe spowodowane jest przebudową ww. ulicyna odcinku od skrzyżowania z ulicą Orzegowską do skrzyżowania z ulicą Bankową.

Podczas robót utrzymany zostanie w tym rejonie przejazd autobusów, tj. linii nr: 39118146147155230 i 255 z utrudnieniami ze względu na konieczność wprowadzenia na odcinku ulicy Piastowskiej oraz odcinkach ulic sąsiednich (Sprusa, Matejki, Orzegowskiej) ruchu jednokierunkowego lub wahadłowego.

Od dnia 5 czerwca przez okres ok. dwóch miesięcy dla autobusów linii nr 118 będzie obowiązywał objazd w jednym kierunku, tj. do Bytomia. Trasa objazdowa będzie przebiegała od ulicy Piastowskiej, poprzez Matejki i Orzegowską do Piastowskiej, bez zmiany długości tras i rozkładów jazdy.

Ww. utrudnienia wystąpią także dla autobusów linii nr: 39118146147155230 i 255,podczas przejazdu ulicami: Piastowska, Matejki i Sprusa (ruch jednokierunkowy z wahadłową sygnalizacją świetlną).

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • gosc

    Mam nadzieję, że wreszcie ul. Matejki zamieni się z "pofalowanej blachy" w normalną jezdnię i przestanie być niszczycielem zawieszeń.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.