Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzcy motocykliści z Invaders MC Poland mają 9 lat!

  • Dodano: 2018-04-23 17:30

Invaders MC Poland chapter Ruda Śląska obchodził swoje 9-te urodziny. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Bykowinie.

W siedzibie klubu przy ul. Gwareckiej odbyły się niedawno 9. urodziny rudzkiego oddziału Invaders MC Poland. Stowarzyszenie działa w naszym mieście, jednocząc entuzjastów jednośladów, ale także organizując akcje charytatywne takie jak coroczna zbiórka krwi pod nazwą "Motoserce".

Podczas imprezy urodzinowej motocyklistów było głośno i wesoło. Na wydarzenie zjechali członkowie klubów motocyklowych z całej Polski zrzeszonych w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, przyjaciele klubu, rodziny, a także sponsorzy rudzkiego Motoserca. Nie mogło zabraknąć samych motocyklistów z Invaders MC Poland. Łącznie w urodzinach udział wzięło około 250 osób! Rozmowom o największej pasji uczestników towarzyszył ryk silników efektownych maszyn, które zjechały do klubu. Motocyklistom zagrała kapela "Okruszek nie ma szans!".

Dziękujemy wszystkim za udział w tej imprezie. To dla nas bardzo ważne, gdy widzimy, że nasi przyjaciele o nas pamiętają, chcą z nam świętować i spędzać czas, a także brać udział w wielu akcjach. Mamy nadzieję, że nasz Chapter będzie nadal tak świetnie działał, a już dziś zapraszamy na kolejne jubileusze! - mówili rudzcy motocykliści z Invaders MC Poland.

Fot. Izabela Masłowska

Rudzcy motocykliści z Invaders MC Poland mają 9 lat!