Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzianie na największej lekcji WF-u w Polsce

  • Dodano: 2017-11-23 09:00, aktualizacja: 2017-11-23 10:16

16 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Rudzie Śląskiej, a równocześnie zawodnicy rudzkiego klubu piłki ręcznej SPR Grunwald Ruda Śląska uczestniczyli w „Największej lekcji wychowania fizycznego”, której organizatorem i pomysłodawcą jest były reprezentant Polski w piłce ręcznej - Artur Siódmiak.

Nasi młodzi zawodnicy mieli okazję do spotkań z wybitnymi gwiazdami polskiego sportu: Mają Włoszczowską, Szymon Kołeckim, Mariuszem Czerkawskim czy Grzegorzem Tkaczykiem.

Tegoroczna edycja programu zgromadziła w warszawskiej hali Torwarbok. 8.5 tys. uczestników z całej Polski. Podczas samych zajęć każdy miał okazję doskonalić techniczne elementy wykorzystywane w piłce ręcznej.

Dla młodych zawodników była to ogromna przygoda, a dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego wielki zastrzyk pozytywnej energii do prowadzenia zajęć sportowych.

Pomysłodawczynią wyjazdu była nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 16 w Rudzie Śląskiej oraz trenerka w klubie SPR Grunwald Ruda Śląska, Anna Samol. Pani Ania jest na co dzień wychowawcą młodych szczypiornistów i wulkanem energii zarażającym młodych ludzi do sportu.

Rudzianie na największej lekcji WF-u w Polsce

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • życzliwy

    Miło patrzeć, że w Rudzie Śląskiej powoli szkolenie młodych piłkarzy ręcznych idzie w dobrym kierunku. Tak trzymać :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.