Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Salon ogrodniczy Gloster ma już 20 lat!

  • Dodano: 2017-05-03 10:00

Firma ogrodnicza GLOSTER z Rudy Śląskiej powstała w 1997 roku. Obchodzi już 20 lat istnienia. Od lat jest naszym klientem. Zaopatruje rudzian w rośliny i komponenty do ogrodu, służąc doświadczeniem w branży.

Zajmujemy się handlem hurtowo-detalicznym w branży ogrodniczej. Oferujemy wszystko do ogrodu, na działkę, a także elementy wyposażenia i dekoracji wnętrz. U nas nabyć można piękne rośliny, figury, które posłużą także jako upominek. – mówi Pan Marcin Szywała z firmy Gloster.

Zbliża się okres, w którym odnawiamy nasze miejsca wypoczynku. Potrzebujecie nowy grill? Chcecie nasadzić rośliny? Ustawić eleganckie ozdoby? Jeżeli chcecie, aby Wasz ogród, taras czy balkon wyglądał wyjątkowo i niepowtarzalnie, odwiedźcie salon Gloster w Bielszowicach przy ul. Pionierów 31.


Mamy dla Was wiele ciekawych promocji i bardzo atrakcyjne ceny. – dodają właściciele.

Polecamy! Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę salonu Gloster.

Redakcja
źródło: Redakcja

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • ogrodniczka

    zgodzę się z Tobą co do cen, bo są faktycznie jak mówisz . Natomiast jest jedna różnica -wielkość. Niby donica ta sama , ale w Glosterze jest więcej krzaków truskawek. Moje dzieci każdego dnia mogą przyjść i zerwać smaczne owoce . Wiec wydaje mi się ,że czasami warto dołożyć .To nie jest informacja wysłana z palca ( w zeszłym roku miałam zakupione truskawki na Wirku.) Oczywiście każdy ma prawo do zakupów w swoim ulubionym sklepie.

  • Piter B

    Dzięki bardzo, ceny z kosmosu. Ostatnio byłem z chęcią zakupu truskawek wiszących w donicach. Cena 24 zł. sztuka, za przejazdem na Wirku w ogrodnictwie po 14 zł. i obsługa również na wysokim poziomie.Ale kto jak lubi.

  • ogrodniczka

    Super Centrum Ogrodowe . Zawsze miła obsługa i wielki wybór produktów ogrodowych. Zawsze wracam zadowolona z zakupów.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.