Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sprawca kradzieży torebki zatrzymany

  • Dodano: 2018-06-14 08:15, aktualizacja: 2018-06-14 06:56

Kryminalni z „ dwójki” zatrzymali sprawcę kradzieży torebki. Młody mężczyzna kilka dni temu wyrwał torebkę z rąk starszej kobiety. Policjanci namierzyli i zatrzymali go w Świętochłowicach.

W ubiegłym tygodniu mundurowi z komisariatu w Wirku zostali powiadomieni o zuchwałej kradzieży torebki. 78-latka wracała do domu, gdy na ulicy podbiegł do niej młody mężczyzna i wyrwał z jej rąk torebkę. Rudzianka miała w niej 100 złotych, dokumenty i telefon komórkowy. Kilkudniowa praca operacyjnych z „dwójki” i najnowsze metody techniczne pozwoliły im na ustalenie miejsca pobytu złodzieja. Sprawca wpadł w ręce policjantów – z telefonem rudzianki w kieszeni. 23-latek, mieszkaniec Świętochłowic noc spędził w policyjnym areszcie i usłyszał zarzuty kradzieży.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • observer

    Ufff...całe szczęście że nasza (rudzka) Policja dysponuje już "najnowszymi metodami technicznymi". Jeszcze nie tak dawno że czytałem że nasze komisariaty nie mają nawet komputerów, tylko archaiczne maszyny do pisania.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.