RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sprzedawał lewe papierosy

 • Dodano: 2016-11-14 09:00

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wraz z katowickimi celnikami ustalili i zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzanego o handel nielegalnymi papierosami. Mężczyzna sprzedawał kontrabandę w rudzkim Orzegowie. W trakcie zatrzymania skonfiskowano papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy, które nie trafią na czarny rynek.

Policjanci Z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji z Rudy Śląskiej wraz z katowickimi celnikami, ustalili mieszkanie w rudzkiej dzielnicy Orzegów, gdzie sprzedawane były używki nielegalnie wprowadzone na polski rynek. W trakcie przeszukania mieszkania stróże prawa znaleźli kilka tysięcy papierosów i prawie 10 kg tytoniu. 48-letni rudzianin odpowie teraz za wprowadzanie do obrotu wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy, grozi mu za to wysoka kara grzywny.

Komentarze (4)    dodaj »

 • abstynent

  Kto pije i pali ten nie ma robali! I za co tu karać?

 • achim

  Kilka tysięcy papierosów...tj jak dobrze liczę sto parę paczek papierosów...Ale faktycznie, brzmi lepiej: KILKA TYSIĘCY, wszak akcyza znajduje się na każdym papierosie a nie na paczce;)

 • Hromani

  A w Zabrzu pół miasta oblepiono karteczkami - tanie papierosy - i nikt się tym nie interesuje.Proponuję przenieść interes do Zabrza. :-)

 • Hanys

  Bo sa legalne. Papierosy nie musza byc ze sklepu zeby byly legalne

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.