Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

U dentysty bez bólu? To możliwe!

 • Dodano: 2018-01-09 09:30

Taki model leczenia zębów realizuje rudzki gabinet stomatologiczny dr n. med. Ewy Błąkały-Zawronek. Dentysta współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl.

Bez bólu bo bez wiertła!

Ubytek zęba w tym gabinecie opracowuje się za pomocą piaskarki abrazyjnej Sandman Futura, której zasada działania opiera się na metodzie wirów w odpowiednich proporcjach powietrza i tlenku glinu. Wielokrotne powtórzenie takiego cyklu powoduje całkowite usunięcie próchnicy.

Metoda ta pozwala na pracę minimalnie inwazyjną, a urządzenie jest niezastąpione w stomatologii zachowawczej i profilaktyce. Pacjent nie potrzebuje znieczulenia, to metoda bezdotykowa, bezdźwięczna, bezzapachowa. Sprawia to, że mniej się stresuje, nic go nie boli, nie mamy wtedy także pozabiegowej nadwrażliwości zębów – mówi ekspert Ewa Błąkała-Zawronek, stomatolog z Rudy Śląskiej.

W związku z tym, że przy opisywanej metodzie nie jest potrzebne znieczulenie, można bez obaw leczyć nią także dzieci, kobiety w ciąży czy też karmiące matki bez narażania ich na działanie środków znieczulających. Przekonaj się, jak to działa! Dołącz do wielu zadowolonych pacjentów gabinetu dr Ewy Błąkały-Zawronek! Świadczą o tym bardzo dobre opinie o gabinecie.

Byłam w tym gabinecie z 2 córeczkami (2,5 i 5 lat). Starsza po stresującej wizycie u innego dentysty była przerażona. Pani Ewa jest bardzo wyrozumiała, ze spokojem podchodzi do "trudnego pacjenta". Udało się. Mamy zdrowe mleczaki! Młodsza córka bez problemu, nawet nie ruszyła się na fotelu. Pomoc dentystyczna równie sympatyczna i pomocna. - pisze Pani Ola.

O Firmie:
Gabinet stomatologiczny Ewa Błąkała-Zawronek
ul. Gierałtowskiego 29
41-700 Ruda Śląska
Więcej informacji TUTAJ


Źródło: Redakcja

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • TARA

  Pani Doktor w ciagu jednej wizyty naprawila mi kilka zebow i zadna plomba nie wypadla Jest uczciwa i stara sie pomoc jak najlepiej potrafi Nie odmawia nikomu pomocy nawet jesli musi dodatkowo poswiecic swoj czas

 • TARA

  Pani Doktor w ciagu jednej wizyty naprawila mi kilka zebow i zadna plomba nie wypadla Jest uczciwa i stara sie pomoc jak najlepiej potrafi Nie odmawia nikomu pomocy nawet jesli musi dodatkowo poswiecic swoj czas

 • biedny

  CENNIK - ZA ILE I CO Z NFZ darmowe bo chyba żyrantów potrzeba takie ceny ,nie dla ubogich,,,,i rodzin wielodzietnych.

 • Magda

  Fajnie, ale jakoś zabrakło informacji, że jest to usługa płatna :)

 • Dziadumiła

  Oczywiście że płatne to jasne jak słońce! W tym kraju z NFZ nie ma co liczyć na darmowe porządne usługi stomatologiczne.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.